Skocz do zawartości
maniek10141

Opryski rzepaku i innych oleistych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anto    8

do jakiej fazy rzepaku  można opryskać na samosiewy zbóż  bez skutków ubocznych dla rzepaku? ewent. czym i w jakiej dawce?

milanreal1    290

Dziś pierwszy dzień nalotu? Jak tak to odczekaj 5-7 dni, jeżeli naloty będą nadal to jedź pyretroid+chloropiryfos.

Wiadomość z agroFakt.pl

john29    0

wczoraj zaczeły sie naloty odłowione zastały pierwsze 2 sztuki, za 5 dni to chyba bedzie za późno? jaja juz bedą złozone

jak jest powyżej 10 szt. w ciągu 3 dni to juz jest próg ekonomicznej szkodliwośći 

milanreal1    290

wczoraj zaczeły sie naloty odłowione zastały pierwsze 2 sztuki, za 5 dni to chyba bedzie za późno? jaja juz bedą złozone

jak jest powyżej 10 szt. w ciągu 3 dni to juz jest próg ekonomicznej szkodliwośći 

Nie będzie za późno. Zanim larwy się wylęgą też mija chwila i chloropyrifos gazowo je załatwi. Chowacz to nie słodyszek że od razu po nalocie trzeba jechać.

DamianPuk    0

kiedy stosować terra sorb. mogę jeszcze teraz. po jakimś czasie z innymi zabiegami np likwidacja chwastów

do jakiej fazy rzepaku  można opryskać na samosiewy zbóż  bez skutków ubocznych dla rzepaku? ewent. czym i w jakiej dawce?

Śmiało możesz polecieć Panterą , jeśli chodzi ci o same samosiewy dawka 0.8 ..

globus512    17

Panowie co będzie lepsze na lepsze rozgałęzienie rzepaku, 0,5 Toprexu czy mieszanka 1l Caryxu i 0,3 Tebu ?

john29    0

naloty chowacza od niedzieli dzisiaj ponad 40 szt. w zółtym naczyniu jutro zapowiadają ochłodzenie i silne wiarty co robic?

Profesor    0

naloty chowacza od niedzieli dzisiaj ponad 40 szt. w zółtym naczyniu jutro zapowiadają ochłodzenie i silne wiarty co robic?

Z jakiego województwa jesteś?

marek1977    27

Na chowacza pryskasz 7-10 dni po pierwszych nalotach ,tak więc spokojnie policz i działaj.

ManiakUrsus    0

Jak bym chciał dzisiaj pojechać pryskać rzepak od dwuliściennych to nie będzie za wcześnie czy poczekać jeszcze kilka dni?

pawelec    85

w jakiej postaci dajecie bor?  Solubor? jaka dawka?

a mikro w jakiej postaci ?

Konario    1

Panowie co będzie lepsze na lepsze rozgałęzienie rzepaku, 0,5 Toprexu czy mieszanka 1l Caryxu i 0,3 Tebu ?

pozstawiłbym na Toprex

globus512    17

Zawsze stosowałem Toprex na wiosnę i byłem z niego zadowolony, tylko trochę słabo skracał

mezik0    1

Panowie mam pytanko miałem dziś pryskać dursbanem od chowacza ale pogoda się zepsuła oprysk rozrobiony w opryskiwaczu czy nic mu się nie stanie jak poczeka dzień lub 2 ?? pozdrawiam

bamberool    2

pozstawiłbym na Toprex

ja stosuje 0,2 Caryx i 0,8tilmor i ładnie się sprawdza, toprex trzeba jechać w wcześniejszych fazach, aby prawidłowo zadziałał i musi być wilgotno

qba333    9

panowie pierwszy raz zasiałem rzepak i z czym teraz na wiosne pryskac oprocz boru i oprysku na chowacza bo chciałem sie wybrac na zakupy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się