kruczek14

Proble z mostem carraro zetor 6340 POMOCY

Polecane posty

kruczek14    2

Witam
Mam problem z przednim mostem w swoim zetorku, gdy zalacze naped to jadac do przodu na prostuch kolach jest ok, ale gdy skrece zaczyna szelescic, ciezko opisac ten dzwiek, i jest jeszcze jeden problem bo jak wrzuce wsteczny tez na wlaczonym napedzie to jak zaczne jechac do tylu to cos tak strzeli delikatnie, tak jak by chyba z przystawki od napedu co pod skrzynia jest, ale reki uciac nie dam, i nie wiem co sie z nim dzieje. Pomozcie problem tylko na zalaczonym napexzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

To, że zaczyna szeleścić przy skręcie może oznaczać, ze posiadasz automatyczną blokadę przedniego mostu typu No-Spin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Z krzyżakami, może zablokowała się blokada automatyczna lub szlag trafia dyferencjał. Podnieś i szukaj nienaturalnych oporów i luzów.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wymień olej na nowy w moście i się uspokoji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrzej125
      Witam.Czy warto kupić tę prasę? Proszę o opinie.
    • Przez Olsen16
      sznurek pęka gdy dochodzi do prawego (patrząc z ciągnika) ogranicznika niedawno zaczął pękać nawet na samym środku swojej drogi gdzie teoretycznie powinien mieć najlżej, pragnę podkreślić że dzieje się to samo na pięciu różnych sznurkach. Co może być przyczyną?
      PS: istnieją na tym forum podobne tematy, ale nie ma w nich odpowiedzi na mój problem
    • Przez hodowcamlody
      Ten most który jest stosowany w nowszych belarusach i pronarach np. 82tsa to on ma dyferencjał jak np. w c-360 z tyłu czy co? Bo słyszałem opinię że koła w nim cały czas nawet przy skręcie obydwa ciągną.
    • Przez Pan_Zagadka
      Witam od dłuższego czasu sięgam często po wiedzę na tą stronę i postanowiłem założyć konto. nurtuje mnie temat pras a mianowicie zaciekawiłym mnie belarki od carraro chciał bym się dowiedzieć na ich temat takich info jak: Wytrzymałość Dostępność i koszt części (czy żeczywiście wiel pasują od sipmy) czy nadają się do robienia
      sianokiszonki. proszę głównie o odpowiedzi ze strony użytkowników tych oto sprzętów. Oraz co sądzicie o wypuście carraro maxi takim jak tu http://olx.pl/oferta...html#9c92721aff
    • Przez Fircyk81
      Czy ktoś posiada tą prasę? Proszę o opinie, czy warto się tym interesować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj