Skocz do zawartości
MalopolskaAgrovision

Oferuje usługe suszenia kukurydzy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Oferuje usługe suszenia kukurydzy, jednorazowo 25 ton/ ok 100ton na dobe, lub systemem ciągłym ok 250t/dobe+ dodatkowe oczyszczanie ziarna czyszczalnią, możliwość magazynowania, wiecej informacji pod tel, przy wiekszych ilosciach cena do negocjacji

Edytowano przez MalopolskaAgrovision

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bialy2005
      kukurydza wyglada tak http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18475 ( zdjecie pożyczone z galeri dla zobrazowania) przed siewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jescze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens??? Co roku o tej poże pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez Jankes1012
      Chcemy kupić siewnik punktowy do kukurydzy, buraków i rzepaku.
      Nigdy nie mieliśmy takiego siewnika i nie wiemy jeszcze co i jak. Siewnik ma być 6 rzędowy z podsiewaczem na usługi. Jaki siewnik wybrać,aby cenowo nie był drogi i dobrze spełniał swoje zadanie.
      P.S mowa o nowej maszynie
    • Przez matiz955
      Cześć.
      Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.
      Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.
      Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.
      Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.
      Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.
      Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez ecooleje
      Oferuje bardzo tani olej grzewczy o podanych w zalaczniku parametrach. Olej idealny do większych piecy powyżej 50-60kw oraz nagrzewnic itp. Możliwośc dostarczenia próbek 25l. Ilości od 1 mauzera do cysterny. Transport na terenie woj Łódzkiego praktycznie gratis. cena za tone 1800netto. Więcej informacji pod numerem tel. 511040111 lub email ecooleje@gmail.com

Zapraszamy