Skocz do zawartości
andrewk

Siłowniki TUR 40/60/630 2szt - SPRZEDAM

Polecane posty

andrewk    72

Do sprzedania dwa siłowniki jednostronne do ładowacza czołowego 40/60 skok 630mm ( min 870mm, max 1500mm ).

Siłowniki jak nowe, używane niecałe 6 miesięcy - powód sprzedaży jest prosty, wymieniam na wzmocnione.

Możliwość wystawienia na allegro.

Cena 300zł/komplet.

Jak dobrze zagadasz to wysyłka przy wpłacie na konto w cenie ;)

andrewk    72

Jak dobrze pamiętam to fi 25mm,  a węże M18/1,5

Jak jesteś zainteresowany to mogę się upewnić na 100 %

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez Adek0505
      Ostatnio stałem się posiadaczem zetora 6245 i zastanawiamy się nad założeniem do niego tura. Nigdy nie miałem styczności z turem w żadnym ciągniku i mam kilka pytań. Ciągnik z turem pracował by głównie przy sianokiszonce, jakiś przerzucenie ziemi, wywóz obornika, ale i czasami będzie trzeba paletę przewieźć. Pytanie numer 1: Czy tur który podnosi około 1500kg będzie okej do takiego ciągnika czy jest za duży? Pytanie numer 2: Czy taki tur który ma podane ze udźwig jego wynosi 800kg, podniesie paletę która waży ponad tonę, nie musiał by jej dźwigać wysoko wystarczy ze by ją podniósł np na ten 1 metr. Bo wyczytałem gdzieś ze jakiś tam tur miał udźwigu około 800kg ale na samej górze a na dole dźwigał mocno ponad tonę. Pytanie numer 3: jakiej firmy polecacie ładowacz, wiadomo im taniej tym lepiej ale musi być też dobry. Myślę ze tak do 10tys jeśli by wystarczył taki z udźwigiem do 1t, a jeśli ten z udźwigiem  ponad tonę nie będzie za duży do tego ciągnika i będzie konieczny żeby poradzić sobie z paletą to cena niestety musi przekroczyć 10tys ale tak w granicach rozsądku.

PS. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, a jeśli coś było to z przed kilkunastu lat a od tej pory firmy produkujące ładowacze jak i większość samych modeli ładowaczy się pozmieniały
    • Przez Folenka
      Witam,
      chcemy zakupić ciągnik w podanej w temacie kwocie. Ciągnik koniecznie z przednim napędem i turem 3-sekcyjnym, do 100 KM. Trochę tych ciągników już przejrzałam na portalach ogłoszeniowych, poczytałam tematy na forum i w dalszym ciągu nie wiem na jaki najlepiej się zdecydować. Może któryś z użytkowników forum podpowiedziałby na jakie traktory zwracać uwagę?