Gość

przekaxnik 12v 70 a

Polecane posty

AlaCapone    5015

Znajdziesz na stronie: http://agromer.pl/

Z ich oferty może być ten: http://agromer.pl/ogolna-przekaznik-12v-70a-h404900020030-herth,c2,p2921,pl.html

ale dla niego ważna jest biegunowość (+) na styk 86.

 

Zadzwoń i dopytaj, może mają lub zamówią. Podaj nr: WEHRLE 22 204 013

Edytowano przez AlaCapone

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może źle zacząłem, chodzi o to że nie mogę odpalić ciągnika, jak przekręcam stacyjkę to podaje prąd i wyświetlacze mi się zapalają lecz gdy przekręcę dalej kluczyk aby ciągnik zapalił to nagle traci wyświetlacz prąd i wszystko gaśnie a ten przekaźnik strasznie pyka gdzie wcześniej nie było go słychać jak normalnie zapalał, w książce serwisowej znalazłem że ten przekaźnik jest od zasilania( plus za gniazdem) nie wiem co to oznacza, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież styki w tym przekaźniku masz oznaczone, więc nie ma problemu podłączyć tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no tak, kupuję i go wtykam, ale chodzi mi o to czy te rysunki co są na nim mają jakieś znaczenie, bo ten podesłany przez ciebie ma inny rysunek, i nie wiem czy impuls będzie przechodził przez niego inaczej czy tak samo jak w tym co wstawiłem na początku, czytając twoje komentarze widzę że jesteś obeznany w tym więc wolę dopytać. Ja się na tym nie znam, więc moje pytania mogą być dla ciebie banalne lecz wolę się upewnić niż później dokupować coś jeszcze jak się spali przez nieodpowiedni przekaźnik

Edytowano przez matik123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie kupuję i wtykam, tylko masz zobaczyć jak był podłączony tamten i nowego masz podłączyć tak samo. A czy to będzie SPST czy SPDT nie ma znaczenia. Mają się zgadzać oznaczenia, bo może być tak, że styki są zamienione. A Ty masz podłączyć pod te same numery. Czy to takie trudne? A akurat ten z mojego linku i z Twojego są identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no i wszystko wiem, dzięki za pomoc, jak sprawdzę nowy przekaźnik to dam znać czy usterka została usunięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek10734
      Wyskakuje błąd 5034 traktor steyr i przekaźnik (won) się wyłącza . Po odpaleniu traktora przekaźnik chodzi 5 sekund a za chwile wyskakuje błąd i się wyłącza . Z błotników tez nie działa 
    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim df 5110G, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kostki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub mrygają kontrolki awaryjek pomimo braku uruchomienia ich. Dodatkowo gdy dzieje sie to co pisałem wyżej ciągnik odcina zapłon i przerywa raz gaśnie raz chodzi. Jakby coś odcinało prąd. A czasem działa jak powinien. Bezpieczniki sprawdzone. Może ktoś z was miał taki przypadek lub wie do czego zajrzeć?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj