Zaloguj się, aby obserwować  
caseIH1

Czy JD 5620 poradzi sobie z pługiem 4 x 45 lub agregatem 4 m?

Polecane posty

caseIH1    2

:P powiedzcie co wiece moze macie nawet juz sprawdzone te maszynki?

czy JD 5620 bedzie sobie radzil w pługach 4 x 45 na głeboką orke w ciezkich ziemiach? prosze o komenty ?

 

Z góry dzieki ! ! !


MTZ-8202-image63164.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Nie pamiętam dokładnie ile koni ma ten ciągnik, ale to jest chyba mniejszy Jochanek. Przyjmij 30KM na korpus, w tym że na glebach ciężkich jeszcze dobrze by był pewien zapas mocy. Ten ciągnik ma chyba coś w granicach 80-100 kobył. Nie pamiętam.

 

Ten ciągnik ma 80 KM. Rade może da, ale to będzie katowanie maszyny. Tak mi się wydaje.

Edytowano przez brzozak2
uzywamy spacji po znakach interpunkcyjnych, oraz opcji EDIT w celu laczenia postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

U mnie plug 4x50 ciagne 147 koni. Jak nie chcesz oszczedzac tego ciagnika to orz na 4 ale ja na twoim miejscu to bym oral na 3 skiby. Jeszcze mowisz ze masz ciezkie ziemie to juz w ogole bedzie mial ciezka. Orac ma sie do 10 km/h. Ciekawe jaka ty predkosc wyciagniesz orzac na 4 skiby. A ty chcesz kupic jakis plug czy juz masz? Masz gorki i gliny?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

4x45 to szkoda wtopić kase w pług. takie pługi to chodzą w mojej okolicy z ts135a i tvt135 więc taki jelonek nie poradzi sobie i nawet na lekkich ziemiach byłby bardzoo obciązony


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

robertbara ciagnie na lekkiej ziemi 4x50 jelonkiem o serie wyzsza :D takze mozesz go zapytac czy jak to widzi :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tylko ze autor tematu pisze o ciezkich ziemiach :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Tylko ze autor tematu pisze o ciezkich ziemiach :D

na wlasnie o to chodzi :D robert (o ile dobrze pamietam) mowil, ze nie ma lekko z tym plugiem, wiec nie chcialo mi sie pisac oczywistego, ze taki zestaw nie ma szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Według mnie ten John Deere nie poradzi sobie z 4, dla niego akurat będzie 3. Po co męczyć traktor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
:D powiedzcie co wiece moze macie nawet juz sprawdzone te maszynki?

czy JD 5620 bedzie sobie radzil w pługach 4 x 45 na głeboką orke w ciezkich ziemiach? prosze o komenty ?

 

Z góry dzieki ! ! !

 

Tylko 3 skibowy pług. Mój 6320 chodzi w 4 x 50 ale na średniej i lekkiej ziemi i latam w granicach 8-9 km/h. na jednym kawałku gdzie mam glinke to 7,2 km/h. Mojego pługa to nawet by nie podniósł także polecam mniejszy pług. :D

 

Ale swojego na mniejszy bym nie zamienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

A np. tak jak u mnie mam do 5620 pług 4x45 i ziemie sa srednie nie ma gliny i górek i mam zamiar na głęboko robic 3 korpusami a na podorywkę 4. Jak myślicie jak by sobie radził?

 

PS.Ursus 5314 w 4 korpusach na głeboko ledwo szedł a w 3 latał super.


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

i dodam jeszcze że w ursusie sa wązsze opony niż w JD takze JD ma wiekszy uciag napewno


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

to może weź pług który ma regulowaną szerokość rob. jak będziesz miał większy traktor nie będziesz musiał zmieniać pługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Witam a mam pytanie jakie doradzicie agregaty podorywkowy i uprawowy i jakiej szerokości ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

tyle tylko że ten jelonek ma ok. 72KM to z 3,6 m to ja bym sie bał go podczepiać, może lepiej 3,2m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

NO ja narazię sam nie wiem bo mam wstępnie wpisane podorywkowy 2,2m z firmy Mandam i 3,0m kombi z uni i nie wiem czy takie by były dobre myślałem nad trochę szerszymi ale czy to będzie dobre zresztą jak będzie trochę mniejszy to sie szybciej pojedzie i będzie chyba dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseIH1    2

apropo wypowiedzi JD 5620 to uwazam ze 5314 a 5620 to znacznej róznicy w tych traktorach nie bedzie . Maja taką samą moc po 72 KM a te opony troche sa szersze ale powiedzcie o ile ??-- kilka centymetrów a mianowice do 5 cm. patrzac na rozmiary opon najszerszych w obu markach . A masa traktorów tez jest podobna .Uwazam ze ta róznica bedzie bardzo mala a trzeba dodac ze usrus 5314 jest lepiej dociazony bo ma tura o wadze ok. 600-700 KG to tez duzo


MTZ-8202-image63164.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

tur tez to zawsze jakies dociazenie ale te koła w ursusie a w jd to jest spora róznica a agregacik to spokojnie mozesz mu zaczepic ok 3.5m z przodu z wałkiem i z tyłu bedzie mial akurat obciazenie


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseIH1    2

a mozesz powiedziec JD 5620 bo posiadasz te traktorki jaka jest róznica tak na oko tych opon chodzi mi o tylne bo przednie w ursusach to sa waskie ale tylne to chyba róznicy nie ma za duzej . A jesli chodi o agregat to tez uwazam ze powinien sobie poradzic w takim 3.5 m .

 

pozrdo


MTZ-8202-image63164.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

na oko to chłop w szpitalu umarł hehe nie powiem bo nie mam pojecia jutro wezme i zmierze to ci napisze ale napewno sa szersze a i na przodzie to tez duzo daje wkoncu ciagnik ciagnie na 4 koła


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseIH1    2

A NIBY CZEMU MAM PSUC ? jakos pisze z nim na GG i nie ma zadnych pretensji . Nie wiem o co ci chodzi !!!

 

no wlasnie napisalem ze na przodzi to roznica jest wielka, ale z tylu taka nie jest >>

 

Ale w koncu ten 5314 ma tura na przodzie to tez bardzo dobre daciazenie

i jesli chodzi o uciag to napewno ma wiekszy ale bez przesady porazajacej róznicy nie bedzie te same KM .

 

P.S moge sie mylic a jesli tak jest ze sie myle to SORKI ! ! ! !


MTZ-8202-image63164.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj