alfa

Skrzynia vario naprawa

Polecane posty

alfa    139

Czy ktoś już robil skrzynie vario jeśli tak jaki koszt i na ilu motogodzinach oraqz czym objawia się awaria

Wiadomość z agroFakt.pl

sz2p    1

Nie, cena w PLN. W zależności od uszkodzenia cena naprawy wynosi od 6 do 16 tys. zł. Gdzieś nawet była rozmowa na ten temat. Firma mieści się chyba gdzieś we Wrześni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Aklik
      Witam. Zastanawiam się nad Steyrem 4125Profi i Case maxxum 125 czyli bliźniacze modele. Który waszym zdaniem jest lepszy? Cena to samo i wewnątrz też to samo (no bo wiadomo Oba z CNH) ale Case jest częściej kupowany ale to raczej też przez to że Case jest bardziej rozpoznawalny w Polsce, lecz znowu Steyr marka premium jak słyszałem Steyr niby mniej awaryjny. Ale Case ma również dobre opinie, Case na żywo wydaje się trochę dłuższy ale niższy a Styer wyższy ale krótszy ale na ulotkach pisze że rozmiary mają te same. Chodź ogólnie na plus gabaryty sześciocylindrowego ciągnika. Ogólnie wydaje mi się że maszyny z CNH są w bardzo dobrych pieniądzach. 
      Za odpowiedzi z góry dziękuję.
      Pozdrawiam.  
    • Przez Marco123
      Witam planuję kupić case mx 150 lub 170 słyszałem że to dobre maszyny proszę o pomoc 
    • Przez SylwekDrąg
      Witam jaki ciągnik polecacie na 5 ha łąk głównie koszenie i zbieranie na razie mam c330 i c360 ale mam zamiar sprzedać c360 i w zamian coś kupić koniecznie musi mieć przedni napęd bardzo mi się podoba John Deere 2850 ale nie wiem czy to dobry wybór, a wy co polecacie?
    • Przez Aklik
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu nowego ciągnika około 100-120km i zostało mi  5 marek do wyboru. Pod uwagę biorę:
      Steyr 4115 Profi
      Steyr 4100 Multi

John Deere 6120M
      John Deere 5100M
      John Deere 5100R
      John Deere 6110R

Valtra A104
      Valtra A124
      Valtra N104

Massey Ferguson 3709 Wersja zwykła nie sadownicza
      Massey ferguson 5S 120km ale wiadomo jeszcze nie ma w Polsce to opinie nie będzie

Claas Atos 340
      Claas Elios 240
      Claas Arion 440
      Claas Arion 510

Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Jak ze spalaniem, awaryjnością?
      Za odpowiedzi z góry dziękuje.

• Przez adam92
      Witam szukam ciągnika na 20ha w pieniądzach do 65 tys o mocy od 90 do max 120 co byście polecili rozglądam się nad Deutz fahre Agrotron 6.00 albo MF 6150. 6160 czy może jakiś inny byście polecili najmniej awaryjny i w miarę tani w serwisie odrazu mówię że nie szukam ciągnika w typie Belarus czy zetory chce coś wygodniejszego lecz nie zależy mi na rewersie hydraulicznym. Ciągnik ma posłużyć okolo 5 lat jako główny a później chce kupić nowy na prow bo teraz złożyłem wniosek na młodego rolnika na maszyny dziękuje z wszystkie odpowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj