Skocz do zawartości
Konsultant_HRIC

Manager Produkcji Roślinnnej z angielskim poszukiwany

Polecane posty

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.

Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703 lub mailem: jw@hric.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kredx
      Witam jestem nowy i jestem na kupnie ciągnika do pracy w lesie przy wyciągarce (5-7T). Chciał bym się poradzić, jaki ciągnik ( model, marka) polecilibyście do takiej pracy. Zależy mi żeby był z lat 1980 - 1990 mało elektroniki, żeby był prosty, dostępne i tanie części, jakiś sprawdzony model pod względem awaryjności. Moc tak około 75-100KM. Wymagania sporo ale Mój budżet to tak około 23 tysiące. Chętnie rozważę każdą opinie, propozycje, uwagę. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez HubertMichnowicz
      Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na świecie i w Polsce firmą
      działającą w sektorze rolniczym.
      Łączymy dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami. W swojej ofercie
      posiadamy unikalną gamę produktów do odżywiania roślin i zwierząt.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku

Doradca Techniczno-Handlowy
      (powiaty: ostrowski, kaliski, ostrzeszowski, krotoszyński)

Jeśli:
      Handlowanie jest Twoją pasją i czujesz się w tym jak ryba w wodzie,
      Byłoby idealnie gdybyś miał podstawową wiedzę z zakresu rolnictwa - odżywiania roślin,
      Jeśli tej wiedzy nie masz, spokojnie, nauczymy Cię wszystkiego,

Dołącz do nas!

Do Twoich zadań należeć będzie:

Sprzedaż produktów firmy w oparciu o fachowe doradztwo
      Realizowanie celów jakościowych i ilościowych w podległym terenie
      Budowanie trwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów normalne relacje z przełożonymi

Oferujemy:

Ciekawą pracę wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy,
      Indywidualne szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
      umowę o pracę
      Pakiet usług medycznych po okresie próbnym
      Ścieżkę kariery w Dziale Handlowym oraz możliwość rozwoju wraz z dynamicznie rozwijającą się organizacją ( większość naszej kadry pracuje u nas już od 5 lat i dłużej)
      Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet)
      Ambitny poziom wynagradzania

Zapewniamy zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania, gdzie w
      ścisłej współpracy z lokalnymi dystrybutorami będą Państwo wspierać
      rolników w zwiększaniu potencjału ich gospodarstw, oferując im
      innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod 785062034 i umów się na spotkanie.

• Przez KlemensMeyer
      Witam , nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam nadzieje ze tak . Od kilku lat pracuje na farmach w Danii i powoli dojrzewam do powrotu do Kraju . Zatanawiam sie nad działalnoscią usługową dla gospodarstw rolnych , w sensie wynajmowac sie do prac dorywczych kiedy ktoś potrzebuje . Inseminacje , prace polowowe , itd.  Zastanawiam sie czy taka działalnosc ma sens w Polsce i czy da sie z tego wyżyć . Tutaj ta forma działalnosci jest bardzo popularna jezdzi sie po farmach , doi , karmi , jezdzi ciągnikiem itd. Czy cos takiego ma szanse powodzenia w Polsce ? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi . Pozdrawiam 
    • Przez soul
      Witam,

Jestem studentką trzeciego roku rolnictwa i w związku z nieubłaganym końcem moich studiów inżynierskich muszę postanowić jaką dalszą drogę edukacji obrać. Swoją karierę zawodową chciałabym związać z szeroko pojętymi badaniami nad nowymi odmianami uprawnymi, nad hodowlą roślin, czy to w stacji doświadczalnictwa, w IHAR, czy w  COBORU.
      Moglibyście doradzić mi jakie studia drugiego stopnia obrać?
      Gdzie starać się o praktyki, może jakieś staże?  Co zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?

Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez SnWoWjaro
      Dobry wieczór!

Mam 21 lat, urodziłem się na wsi ale po kilku latach przeprowadziłem się do większego miasta Od zawsze ciągnęło mnie do rolnictwa (jak byłem mały lubiłem zapach gnoju). Od kiedy pamiętam pomagam dla wujka przy żniwach, siewach itp... itd..., ale jeżdżę tam 30, 60 i renówką. Niestety nie znam się zbyt na mechanice, ponieważ nie uczyłem się w tym kierunku. Obecnie studiuję i czuję, że nie jest to co chciałbym robić w życiu. We wrześniu planuje zrobić prawko na kategorie T i chciałbym się Was zapytać: czy mam jakiekolwiek szansę na zatrudnienie jako operator. Jestem osobą, która szybko uczy i wie co to znaczy praca w gospodarstwie.
         Proszę o wypowiedzi, krytykę, podpowiedzi, dodatkowe pytania na, które postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam!