Skocz do zawartości
maniana

Koszty wynajmu tira 24t

Polecane posty

maniana    6

Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby przybliżone koszty wynajmu tira 24t firanki na trasie 100km. Towar w big bagu na palecie. Chodzi o transport raz w tygodniu. Jeśli ktoś miał z tym do czynienia proszę o jakieś porady. 

sadek9    27

3zl za km i leci a jak nie to wstaw ładunek na giełdę transportową ale za 3 zł za km na 100 tylko jechać to w sumie może być słabo ale próbuj

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekzet    38

Jedyna szansa (choć i tak bardzo mała) aby to ktoś zrobił w takich pieniądzach to przez giełde, aby ktoś to zabrał "przelotem". Raczej wątpie żeby znalazł się taki rekin transportu któremu by się opłacało specjalnie posłać auto, czekać aż ktoś je załaduje, później rozładuje, pół dnia na biede zmarnowane i to wszystko za zacne 300pln. ...

W moich okolicach taka zabawa przy tej ilości km. zaczyna się od 5-6zł/km

Aha, i jeszcze tak z ciekawości, te 100km to w jedną strone czy w kółku?

Edytowano przez tomekzet

pawel885    380

Mało to zestawów stoi bez roboty - za 3 zł mi wapno przywozili i też pół dnia się zeszło z załadunkiem 100km 

maniana    6

100 km w jedną stronę,. południowa wielkopolska - kujawsko-pomorskie. Myślę że warto popatrzeć na jakieś powrotne transporty bo w centrum kraju to trochę tego jeździ. Dzięki za informację przynajmniej mam teraz jakiś przedział cenowy

himen    6

A jak to jest z odbiorem kukurydzy jakie koszty. Transport kupującego. U mnie ma kosić kukurydze na ziarno gość ktory wspołpracuje z okolicznym skupem i transport ma być tego skupu. Zrobią to w cenie kuku. czy bede płacił dodatkowo lub odliczą mi to przy fv.

ja mam wynajętą MW Spedition i nie miałem nigdy nieprzyjemnych akcji, widać, że niektorzy po prostu wykorzystuja okazję. Czasami najlepiej zmienic przewoźnika, MW Spedition jest bardzo dobra, prędzej Ci powiedzą jaka rzeczywiście jest sytuacja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dudas83

A za sam rozrzutnik bez ładowacza ile bierzesz?

• Przez rolnik098098
      Witam interesuje mnie ile kosztują (chodzi mi o robociznę) usługi w  naprawie ciągników zachodnich skrzynia silnik elektronika itp, ceny częsci mozna znaleść a tego jakoś nie bardzo. Moze ktoś miał z tym styczność to opisze jak to u "niego " wyglądało. Był bym wdzięczny za odpowiedzi:) a moze rozwinie się ciekawy temat
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Magda_86
      Napiszcie ile u Was w regionie płacicie za poszczególne usługi weterynaryjne, m.in. za poród u krowy, usługę inseminacyjną, płukanki, odklejanie łożyska i itp. Możecie każdy rodzaj usługi wpisać i ich cenę.
    • Przez Sebastian_cz
      Witam wszystkich, jeśli temat w złym miejscu to przepraszam ale rzadko jestem tu na forum.
      Chciałbym się dowiedzieć jakie mogę oczekiwać wynagrodzenie za pracę na stanowisku "kierownik produkcji zwierzęcej". Zajmuję się głownie bydłem mlecznym i w tym mam największe doświadczenie. Aktualnie mam pracę jednak dostałem nową propozycję i chciałem się dowiedzieć jaką płacę mogę wymagać przy ewentualnej rozmowie z pracodawcą. Z góry dziękuję za odpowiedź.