maniana

Koszty wynajmu tira 24t

Polecane posty

maniana    6

Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby przybliżone koszty wynajmu tira 24t firanki na trasie 100km. Towar w big bagu na palecie. Chodzi o transport raz w tygodniu. Jeśli ktoś miał z tym do czynienia proszę o jakieś porady. 

sadek9    84

3zl za km i leci a jak nie to wstaw ładunek na giełdę transportową ale za 3 zł za km na 100 tylko jechać to w sumie może być słabo ale próbuj

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekzet    39

Jedyna szansa (choć i tak bardzo mała) aby to ktoś zrobił w takich pieniądzach to przez giełde, aby ktoś to zabrał "przelotem". Raczej wątpie żeby znalazł się taki rekin transportu któremu by się opłacało specjalnie posłać auto, czekać aż ktoś je załaduje, później rozładuje, pół dnia na biede zmarnowane i to wszystko za zacne 300pln. ...

W moich okolicach taka zabawa przy tej ilości km. zaczyna się od 5-6zł/km

Aha, i jeszcze tak z ciekawości, te 100km to w jedną strone czy w kółku?

Edytowano przez tomekzet

maniana    6

100 km w jedną stronę,. południowa wielkopolska - kujawsko-pomorskie. Myślę że warto popatrzeć na jakieś powrotne transporty bo w centrum kraju to trochę tego jeździ. Dzięki za informację przynajmniej mam teraz jakiś przedział cenowy

himen    10

A jak to jest z odbiorem kukurydzy jakie koszty. Transport kupującego. U mnie ma kosić kukurydze na ziarno gość ktory wspołpracuje z okolicznym skupem i transport ma być tego skupu. Zrobią to w cenie kuku. czy bede płacił dodatkowo lub odliczą mi to przy fv.

Paweł

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Kontynuacja: 

• Przez AleksanderX
      jaką miotłę najlepiej kupic do zamiatania podwórka jak i posacki w magazynie zboża by nie brała na siebie ziarna i ile kosztuje dobra miotła do tego celu
    • Przez nodenode
      Natrafiłem w necie na taki film, Lehmann agrotechnika kosi kukurydze na Łotwie. Kosi rzekomo tysiące hektarów. Gospodarstwo z ponad tysiącem hektarów kukurydzy na kiszonkę to raczej rzadkość ale jak ktoś ma setki hektarów kukurydzy to nie opłaca się mieć własnego sprzętu? Jaki waszym zdaniem jest próg opłacalności aby mieć własną sieczkarnie? A może Lehmann agrotechnika daj jakieś duże upusty dla klienta np: 500ha kukurydzy? W mojej okolicy jak kosiła sieczkarnia na biogaz to w ramach wygranego przetargu kosili kukurydze za 100PLN mniej niż cena rynkowa za jeden hektar.

• Przez mlodykom1
      Witam. Mam pytanie ile można wziąć za usługę wywiezienie własnego obornika, orka, uprawa, wysiew nawozu, siew owsa na powierzchni 2ha w dwóch kawałkach
    • Przez ziom00263
      Witam, czy posiada ktoś z was rurociąg podziemny ciśnieniowy z rur PCV do wody, która zasila deszczownie? Jeśli tak to prosił bym o opinie, na co warto zwrócić uwagę przy budowie takiej sieci, jakieś rady. Zamierzam w tym miesiącu zacząć budowę, rurociągu z rur pcv fi 110, na odcinku 1900 metrów.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.