RafaLingowski

Myjka gorącowodna za 15000pln - czy Lavor Hyper L 2021 ?

Polecane posty

Panowie,

 

Czy macie doświadczenie (techniczne, serwisowe) z tego typu sprzetem?

 

Planuje kupić myjkę gorącowodną za kilkanaście tyś. zł. Co polecacie?

 

Nauczony przykrym doświadczeniem zakupu myjki za 8000zł zł tego producenta  - spalił (6,4kw) się silnik po 3 tygodniach pracy - serwis naprawiał 4 miesiące - nie wiedzieli co jest grane dopiero po wszystkim przezwoili silnik.

 

Teraz chcę kupić porządnie zbudowane urządzenie (z porządnych elementów tj. pompa, silnik, z zabezpieczeniami przed ewentualnymi zepsuciami). Podobno marka producenta niewiele zmienia jeśli komponenty zastosowane w urządzeniu są porządne.

Maszyna nie musi mieć kosmicznych parametrów ale dobrze byłoby aby pochodziła z 20 lat (jak niegdyś starej solidnej konstrukcji maszyny).

 

Maszyna do mycia 4 budynków, ogrodzenia, kostka i maszyny. W sezonie letnim jest co robić.

 

Będę wdzięczny jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zukasz    4

Ja mam wlasnie kranzle model ca 11/130 juz chyba z 8 lat, zmienilem teraz lance bo juz byla wyrobiona na amen, wczesniej iskrownik, i cos tam jeszcze przez tyle lat, ogolnie na czesci wydalem okolo 700 zl ( lanca ponad 400 zl ) moglem kupic jakas podrobe, ale wolalem orginalna moze pochodzi tyle co stara.

Myjka zadnych serwisow nigdy nie widziala. Gdybys taka kupil, polecam od razu zalozyc filtr paliwowy, unikniesz wielu problemow z paleniem, iskrownikami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez philips449
      Witam , chce kupić myjkę ciśnieniową do mycia samochodu i czasem różne rzeczy   
      budżet to 800zł i dlatego interesuje się lavorem , wiem że w większości te chińczyki na 2 lata

      Ale czym się różnią te myjki i która będzie najlepsza ?

      LAVOR PRIME 180 R-LINE  
      LAVOR PRIME R165 

      LAVOR GALAXY 180
      LAVOR GALAXY 160 

      czym się różni to galaxy od Prime , cena dużo niższa jest galaxy . Jeśli ktoś wie to proszę pisać :)))
    • Przez Marecki2922
      Witam , dostałem myjkę która nie odpala grzania wody prawdopodobnie padł czujnik przepływu wody i moje pytanie jak go sprawdzić  ,czy można ten czujnik zmostkować w celu sprawdzenia ?
    • Przez juniormater
      WItam, chciałbym zapytać czy ktoś posiada taką myjke jak Lavor R180.
      Czy faktycznie posiada ciśnienie robocze 180 bar a z dyszą rotacyjną 275 jak to pisza na słynnym sklepie internetowym na "a" ? 
      Miałem karcher HDS 75 no i niestety ciśnienie nie powalało , ciśnienie na poziomie 75-80 bar. 
       
    • Przez bp181
      Mam zapytanie. Czy istnieje model myjki ciśnieniowej firmy Kercher w kolorze obudowy pomaranczowej a nie żółtej tak jak zazwyczaj, ponieważ mam okazję  kupić używany model w kolorze pomarańczowym i nie jestem pewien co do oryginalnosci. Sprzedający twierdzi, że jest to oryginalny model Kerchera.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj