News
TheGonzuu2001

Lewe drzwi do Kuboty M9540

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil16251290    346

Kiedyś u jednego użytkownika Kuboty widziałem szyby prawdopodobnie z firmy Agroglas. Wygoogluj sobie tą firmę, tam znajdziesz kontakt. Oryginał Kuboty podobno 1800zł tylko nie wiem czy netto czy brutto.

Edytowano przez kamil16251290

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wyszyniak
      Tak jak w tytule...
      Czy traktor warty uwagi bo mam oferte na 275tyś z pompo 110l ? Mięka oś mięka kabina tuz skrzynia 30-15 automatyczna zf terapower 4 sekcje mechaniczne
    • Przez wyszyniak
      Tak jak w tytule...
      Czy traktor warty uwagi bo mam oferte na 275tyś z pompo 110l ? Mięka oś mięka kabina tuz skrzynia 30-15 automatyczna zf terapower 4 sekcje mechaniczne
    • Przez brader888
      Mam problem w Kubocie M4072 mianowicie po zgaszeniu traktora i probie ponownego uruchomienia słychać tylko pykanie po prawej stronie kabiny koło dźwigni zmiany biegów tak jakby z przekaźników. Rewers i dźwignia zmiany biegów  w pozycji neutralnej, dźwignia parkingowa zaciągnięta i wyłączony wałek WOM. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie całe. Nie mam więcej pomysłów co morze być nie tak, może ktoś jeszcze coś podpowie? 
    • Przez Rafalinio
      Witam forumowiczów,
      Jestem posiadaczem kubota l5040 który posiada jak dla mnie trochę mało wyjść hydrauliczych. Chciałbym dołożyć kilka wyjść na innym rozdzielaczu i moje pytanie brzmi czy ktoś na forum posiada taki ciągnik z dodatkowymi wyjsciami lub taki ciągnik z przednim turem żeby mógł mi podpowiedzieć  jak to jest podłączone żeby działało. Chciałbym żeby dodatkowa hydraulika działała niezależnie od oryginalnych wyjść hydrauliznych i chciałbym żeby to było bez dokladania drugiej pompy.
      Proszę o jakieś podpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez ag23
      Witam.
      Od 2011 czy 2012 r. posiadamy w gospodarstwie Kubotę m9540.
      Ogólnie - fajna maszyna ale, do tej pory specjalnie nam to nie przeszkadzało, jednak zgodnie ze specyfikacją powinna osiągać maksymalną prędkość minimalnie poniżej 40 km/h natomiast faktycznie osiągana jest o 10 km/h niższa. Czy ktoś może orientuje się czemu tak może być i jakie są ewentualne możliwości żeby to zmienić?
      Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z góry dziękuję za podpowiedzi.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.