Skocz do zawartości
radekz200

Sprzedam śrutownik do zboża silnik 7kW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radekz200    50

Sprzedam śrutownik kamieniowy do zboża w bardzo dobrym stanie z silnikiem 7,5 kW, sortownik i rozdrabniacz do ziemniaków :) ceny do uzgodnienia

Edytowano przez radekz200

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolGo
      Kupię kombajn Forstschritt E512 albo 514. Powiat bydgoski nakielski sępóleński i okolice. 

• Przez KULAWA_KOZA
      Rozdzielacz na błotnik , sprawny.
    • Przez wasil1995
      witam jestem nowy na forum i mam problem, poszukuję części do deutz fahr dx 110 a dokładniej trybu 3 biegu z synchronizatorem,i to tak koniecznie , ewentualnie całą skrzynie od tego modelu w rozsądnej cenie. może komuś zostało to po jakimś remoncie, ewentualnie po rozbiórce ? u handlarzy częściami nic nie znalazłem, niby wszystko sprzedane .. dopiero po nowym roku coś może bedzie.
      ps. potrzebuję taże tarczy hamulcowej prawej oraz mechanizmu blokady tylnego mostu

• Przez KroneMat
      Kupię siewnik hassia 2,5m, lub siewnik poznaniak na docisku w dobrym stanie. Województwo podkarpackie i okolice.
    • Przez michal12301
      Witam. Mam na sprzedaż dwie jałóweczki. Jedna mieszaniec simentala(biała głowa).Druga mieszaniec HF.Mają około 1.5 tygodnia. Żywione mlekiem z wiadra. Cena do negocjacji. Dołączam zdjęcia.