Skocz do zawartości
krzysiekaga

trawa krzewiasta w lucernie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Trawa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Traceur
      Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć wszyskiego o uprawie pokrzywy zwyczajnej. Chodzi mi o to jak to siać, czym zbierać, jak oddzielić listki od reszty czy jest do tego jakaś maszyna, czy można to pryskać a jak tak to czym, czy jest to opłacalne na 4 hektarach i czy wiąże się z dużym nakładem pracy i jakie są koszty początkowe przy zakładaniu takiej plantacji?? Chce się dowiedzieć wszyskiego o tej uprawie żeby się nie władować w coś z czego nie ma żadnego zarobku. Mam nadzieję da się zrozumieć o co mi chodzi. Ale widzę że jest tu dużo kumatych ludzi z bardzo dużą wiedzą także dacie radę mam nadzieję. jak jakieś pytania jeszcze przyjdą mi do głowy to napisze. Pozdrawiam wszystkich.
    • Przez hella
      Witam wszystkich! Po kilkunastu latach uprawy pomidora postanowiliśmy zrezygnować z powodu opłacalności przedsięwzięcia (a dokładnie braku opłacalności na takiej powierzchni).
      Szukam pomocy - pomysłu na zagospodarowanie szklarni - ok 1000 metrów kw, odnowiona, automatyczne podlewanie, ogrzewanie.

• Przez kat
      Czy ktoś z was uprawiał lub uprawia sorgo z zastosowaniem na kiszonkę dla bydła? jak to się uprawia, nawozi, jakie są koszty nasion?
      Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdro