Skocz do zawartości
News
Carpinus

wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Carpinus    0

Po zakupie mojej maszyny doszedłem do klimatyzacji i nawiewu w kabinie  oraz halogenów aby ję  ponaprawiać

1 halogeny ogólnie są 4 szt jeden świeci reszta nie bezpieczniki w poddaszu nowe pozakładałem ale niestety tylko świeci jeden z tyłu z prawej strony, żarówki dobre co dalej nie mam pojęcia bo w dachu jest dużo kabli i wszystkie poplątane możne ktoś mi pomoże jak się do tego zabrać temat wiąże sie z nawiewem i klimą podejrzewam bo też nie działa,

2. nawiew. tu cisza zupełna odkąd kupiłem maszynę wszystko zlokalizowane jest w dachu na sto procent zaglądałem tam ale muszę najpierw pył ziemi z pola ogarnąć bo sporo tego tylko nie wiem od czego tam zacząć dajcie znać jak ma ktoś pomysł  

3 klima fajnie było by ja uruchomić też ale tu to w ogóle nie wiem co i jak na pewno na sprężarce nie ma paska klinowego 

jak oglądałem trochę to budowa silnika podobna i ułożenie w moim Ferdku  698 T jak MF 3050(a przynajmniej silnik tak wygląda jak w nim) i sprężarka też jak ktoś ma pomysł jak to wszystko uruchamiać zapraszam do podpowiedzi 

wojtal24    238

jak nie masz pojęcia za wiele o tych sprawach to zaprowadz do mechanika klimy i tak sam nie uruchomisz i nie wyczyscisz a co do halogenow to sprawdziłes prąd do nich dochodzi czy nie może masy brakuje

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdrKoz74238
      Witam mam problem ze wzmacniaczem momentu w MF 590 ponieważ kiedy przełączam na zająca to ciągnik jest cały czas na żółwiu.Coś źlę robie czy poprostu wzacniacz jest uszkodzony? 

• Przez aduś21
      Witam wszystkich. Mam takie zapytanie co do pompy wody w mf699 a mianowicie wykryłem luzy na wiatraku na pompie wody i nie wiem czy to mogły pojsc jakies łozyska w pompie??? bo jak na razie to nie ma żadnego rozszczelnienia żeby ubywało płynu. Prosze o jakies sensowne podpowiedzi
    • Przez marcin1994
      Od pewnego czasu zaobserwowałem że w moim fergusonie słabnie udźwig. W czasie podnoszenia narzędzia lekkich typu brony nie ale już cięzszych tj. pług czy bądź agregat. W kabinie ciągnika słuchać jakby w środku gdzieś olej przelatywał nie wiem jak ten dzwięk opisać dokładnie(szum).Zbiegiem czasu coraz gorzej podnosi nie wiem co może być przyczyną.Jeżeli ktoś miał taki przypadek prosze o udzielenie pomocy.
    • Przez Bocian1520
      Witam. Mam problem z MF 399 bardzo grzeje mi sie olej hydrauliczny. Sprawdzane były juz hamulce skrzynia most i chyba wina lezy w pompie lub jakimś zaworze dławiącym .... Moze miał ktos podobny problem??? Pozdrawniam 
    • Przez Cypis320
      Problem z pompką podnośnika słabo podnosi a gdy olej się rozgrzeje to na wolnych obrotach opuszcza pompa czy rozdzielacz?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.