Polecane posty

Theprzemo205    13

Witam! Od tygodnia jestem szczęśliwym lub nie szczęśliwym posiadaczem siewnika zbożowego Amazone DL 225. Może ktoś z was posiada tabele wysiewu do tego siewnika? Ile wykonuje obrotów na hektar koło? Gdzie bym mógł dokupić jakieś części?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrursusc330
      Grupowicze mam pytanie.Sial ktoś może rzepak tym o to siewnikiem jest to meprozet?Robil ktoś próbę kręcona?Jak ustawić ?
    • Przez kellyq
      Hej, noszę się z zamiarem kupienia zwykłej talerzówki 3,15 w układzie X i dołożeniu do tego podwójnego wału strunowego. Jak myślicie nadaje się to do uprawy przedsiewnej rzepaku, zbóż, warzyw? Mam do uprawy jeszcze kultywator 2.10m z podwójnymi wałkami ale to muszę się mordować z c330. A tak to bym zapiął większy ciągnik i heja. Talerzówki na ściernie nie mam więc to by był niejako podwójne wykorzystanie tej talerzówki. Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę się doszukać info jak wygląda pole po takiej uprawie.
      Pomożecie? 
    • Przez Piotr6991z
      Rozsiewacz amazone za-m rok ok. 2000, więc nie opłaca się kupić limitera bo to połowa wartości rozsiewacza. Szukam tych tarcz do wysiewu granicznego, czy faktycznie tak idealnie sieją do granicy po ustawieniu wg. tabeli? Stosuje ktoś u siebie te tarcze, może macie jakieś uwagi co do tych tarcz? W tabeli rozsiewu mam tylko ustawienia do tarcz 5-9, 10-14, 15-18. Używanych najwięcej jest 10-28 czy to są tarcze do nowszych rozsiewaczy?
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.