Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

DanielJedlak    20

Witam, ostatnio postanowiliśmy zrobić remont obory.
Jednak mamy problem, bo nie wiemy do czego służą koła na górnej rurze, jeżeli mógłby ktoś mi wytłumaczyć do czego one dokładnie są był bym bardzo wdzięczny ;)

img_20161001_10311664kme.jpgimg_20161001_103038hfk8w.jpg

Edytowano przez DanielJedlak

HANK    2

Niektóre sprytne krowy potrafią odpinać sobie łańcuch rogami, jak przetkniesz przez to kółko i zaczepisz to wtedy nie dadzą rady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tay29
      Ostatnio rozmawialem z sasiadem i mowilem mu ze chce powiekszyc stado o 15 sztuk przerabiajac obore (z kojcow dla cielat zrobic stanowiska). Wprowadzil mnie w rozczarowanie mowic ze za 4-5 lat nie bedzie mozna juz trzymac krow w ten sposob. Czy to prawda czy tylko jego wymysl?
    • Przez supermichal13
      Witam
      Chciałbym posiac Koniczyny na zielonkę dla bydła mięsnego, glebe jaką zamierzam przeznaczyć to 4 klasa po truskawkach.
      Areał jaki zamierzam przeznaczyć to 2+... ara na 7 sztuk bydła, bo w lipcu już dojdzie Kukurydza.
      Chciałem sie zapytać jaka odmiana najlepsza i jakie nawożenie, uprawa,termin siewu itp.
      Za pomoc będę wdzięczny ^^

Dla Moderatorów jeśli wstawiłem temat do złego działu to proszę przenieść i Jeśli są jakieś błędy to poprawcie
    • Przez mati2411
      Mam pytanie odnośnie "odgrodzenia byków". Aktualnie stoją przywiązane na łańcuchach. Zdarza się, że gdy jeden się położy drugi tylnymi łapami przez niego przechodzi i się "plączą", co grozi uduszeniem gdy łańcuch jest mocno naprężony, a ten który leżał wstanie. Myślimy o wstawieniu przegród między te sztuki jednak jest problem jak je zamocować? Z przodu dospawalibyśmy do drabki nad korytem, natomiast jest problem z tyłem. Chcielibyśmy bez kucia i zalewania. Kołki natomiast mogą nie wytrzymać gdy byk będzie za mocno się opierał, a nawet jeśli wytrzymają to będą stale w gnojówce i gnoju. Ktoś z was zna może rozwiązanie? Czy pozostaje jedynie kucie i zalewanie? Jeśli coś nie jasne to piszcie, postaram się wyjaśnić.
    • Przez tomek2607
      czy orientuje się ktoś gdzie, kto prowadzi kursy inseminacji bydła, ile taki kurs kosztuje, ile trwa czasu??
    • Przez lukasz4k6
      Witam,
      Chciałbym zaproponować Państwu promocyjną ofertę na oleje:
      - przekładniowe
      - przekładniowo-hydrauliczne
      - silnikowo-przekładniowo-hydrauliczne
      - silnikowe
      - hydrauliczne
      - smary
      - płyny do chłodnic
      - pozostałe

W ofercie: niskie, średnie i wysokie klasy olei Orlen i Platinum !

Wysyłamy na całą Polskę!

Ceny w załączniku.

Pozdrawiam
      Łukasz

kom. 781-329-746

Możliwość dobrania oleju na stronie - http://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Strony/Dobierz-olej.aspx