Skocz do zawartości
News
damianos95

Podest i zagarniacze do siewnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianos95    54

Witam 

Mam siewnik Meprozet 2.5metra i chciałbym sobie zrobic do niego podest do stawania i zagarniacze

Zagarniacze beda od siewnika famarol 10sztuk na profilu lub rurce przykrecone

Co do wzorowania chciałbym stworzyc cos na podobienstwo wyrobów orginalnych siewników agro masz sr lub nowego poznaniaka ( chodzi o te siewniki które maja podest cała długością siewnika )

Teraz wielka prośba dla kolegów którzy posiadaja takie siewniki i mogliby mi zrobic w miare dokładne zdjecia mocowania podestu do siewnika i mocowania zagarniaczy do podestu czy ramy ???

Chciałbym tez aby ktos zmierzył na jakiej wysokosci od podłoza znajduje sie podest ? i jakiej jest on szerokosci ?

Najlepiej jakby ktos zrobił fotki z róznej perspektywy i bylo dokladnie widac łaczenia

Fotki moga byc tutaj badz na priv

Za kazda chcec pomocy z góry dzieki efektami pracy napewno sie pochwale jak ukoncze "budowe"

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

damianos95    54

Kolego gdybym miał blisko do takiego składu to juz dawno bym wszytsko wiedział a siewniki o które prosiłem fotki sa na składnicy 50km ode mnie wiec nie widze sensu sie tyle tłuc skoro tutaj moze ktos pomoc

Jednie bliskie składy sa ale ze sprzetem uzywanym i mało który siewnik ma taki bajer jak zagarniacze nie mowa o luksusie jakim jest podest. Nawet dostałem prpozycje kupna podestu z zagarniaczami do przerobienia za 750zł wiec wole sam cos zrobic bo mam do tego warunki i umejetnosci tylko trzeba miec jakis wzorzec co robienie z własnego pomyslu czesto jest dłuzsze i bardziej pracochlonne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl

• Przez Krzys375
      Witam,
      Mam uszkodzoną oponę w siewniku poznaniak II  mam założone 5.60-15.
      Jaki może być zamiennik wielkościowy aby siewnik nie oszukiwał w wysiewie wg tabeli.?
      Może z jakiejś dojazdówki od samochodu? Ktoś posiada taką wiedzę?
    • Przez Mateuszek12
      Witam koledzy posiada ktoś taki siewnik bo potrzebuje wiedzić ile wchodzi owsu w cały zasyp i jak go ustawić do siania owsu siewnik ma 3 m. Pomoże ktoś dzieki z góry.

• Przez Bizon_Ursus
      do posiadaczy tych siewnikow powiedzcie mi jak macie ustawione te klapki z tylu siewnika bo przy próbie kreconej na podworku mi wychodzil idealnie wysiew a jak pojechalem w pole to za malo mi wysialo na ha zamiast 180 to jakies 120 kg jeczmienia kapnolem sie po jakims czasieci zrobilem probe na polu a tu psikus
    • Przez azzadek
      Witam, chciałbym wymienić siewnik, obecnie mam Poznaniaka 2,5m, na jakiś inny również 2,5m tak aby radził sobie z nim T25. Poznaniak waży 446kg + 150kg zasypu i Władek nie ma z nim żadnych problemów. Jaki najlepiej siewnik kupić? Zastanawiam się nad nowym Meprozet S107 albo jakaś zachodnia używka np: Amazone D7/D8, Hassia DKL 250, Reform Semo 99 (chyba są w miarę lekkie). Chodzi o taki siewnik by waga maksymalna z zasypaną skrzynią nie przekraczała 700kg. Co polecacie? A poznaniaka muszę wymienić bo już drugi sezon odwala jakieś kwiatki z wysiewem mimo wykonywania prób on i tak wysiewa w polu jak mu się podoba

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.