farmer_89

jaki plug do zetora proximy 90?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmer_89    20

Witam, jaki plug radzicie zakupic do zetora proximy 90, rozwazam nowy agro masz 4x40 za nieco ponad 6 tys zl lub w podobnej cenie używany  3 obrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilBugdol    1

to zalezy jakie masz pola czy sa szerokie,gliniaste, duze gorki ale slyszalem jedno ze jak raz sprobujesz obrotowym to zagona juz nie bedziesz chcial no ale jak ciezkie ziemie to bral bym ta 3 obrotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

ziemie sa rozne  przewaga 3 klasy, troche 2 a reszta 4 i nawet 5 pola sa rowne a co do obrotowek to jak się reguluje taki plug do orki bo w zwykłym plugu za bardzo nie ma co regulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Są ale to tak jakbyś pytał czy można koniem orać.

Kup nawet najtańsze ale z kołkiem ścinanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Ale jaki typ? Jeśli dobrze kojarzę to Akpil robi jeszcze na wzór starej Uni czyli bez zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Mi się ten pług nie podoba, głównie słupice ale może tylko takie wrażenie robią. Nie gnie się to z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

panowie jaki pług doradzicie do zetora proximy 100 przedziale cenowym 6 tyś zł a 10 tyś zł obrotówka trojkę czy czwórkę zagonową polski czy zachodni ziemie średnio ciężkie oraz troszkę lżejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj