Skocz do zawartości
radek5314

zetor 10540 nie dzialaja swiatła stopu moze cos ktos wie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
jonek98    925

żarówki,bezpiecznik,wlacznik stopu choć nie wiem jak tam jest sterowny stóp wiec może być malo płynu,rozlaczone kable.Przyczyn może być wilele,wiec zacznij sprawdzać potem pisz bo nikt jasnowidzem nie jest

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      witam ciągnik mi nagle zaczął kopcić w połowie drogi na aż taki zaniosły dym siwy i bardzo śmierdzący jakby olej się spalał z silnika,po chwili ustało i niema ani dymka, silnik z dpf, zauważyłem ze tłumik na koću wydechu zrobił się troszkę mokry ale już wszystko ustało, co sie do cholery dzieje to jest nowy ciągnik pomocyy, pracowałem co prawda troszke na wolnych obrotach i morze tego dpfa przypchało.
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora? 
    • Przez rabit500
      Witam
      Mam problem z ehr w moim zetorku forterze. A mianowicie nie działa mi ehr poprostu umarł. Nie działa sterowanie z kabiny ani z błotników jakby ktoś mógł podpowiedzieć gdzie jest jakieś wyjątkowo wrażliwy punkt tego układu bo przejrzałem instalacje i nic specjalnego nie wpadło w oko. Powiem że uszkodzony był alternator i nie było ładowania (uszkodzony mostek). Jutro podrzucę numer błędu jeśli uda mi się go odczytać.
    • Przez Kondzio55
      Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z przednim napędem w moim zetorze.Mianowicie,podczas jazdy czasem słychać jakies odgłosy z napędu.
      Odkreciłem wał napędowy i okazało się ze na tej łączce zerwane są frezy.Więc zakupiłem tą łączke załozylem i wszystko fajnie,lecz samym wałem moge kręcić w lewo i prawo do pewnego momentu ale przy kręceniu słychać stuki tak jakby na zębatkach w moscie.I moje pytanie gdzie szukać przyczyny,czy zdejmować koło i probować się jakoś tam dostać,czy probować grzebać w przekladni od strony wału??
    • Przez WojtekRabiczko
      Koledzy potrzebuje pomocy co do zetora 8541 proxima z 2007r jeszcze przed liftingiem chcialbym go kupic ale jest malo informacji o nim czym sie różni od 8441 czy warto sie nad nim zastanawiac ma on jakis polbieg pod obciazeniem prosze o pomoc