MateuszKrawczykowski

Siewnik Famarol SO74/1 -obsługa sterownika

Polecane posty

Witam
Posiadam siewnik famarol SO74/1 i posiadam do niego komputer i nie wiem jakie on funkcję posiada i jak te funkcje ustawić i jak go wyzerowac i ustawić aby pokazywał posiane ha
Proszę o szybką pomoc

post-178102-0-38112000-1475340762_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arkady12
      Panowie stoję przed zakupem siewnika mam do wyboru  rassat 3000 albo poznaniak 6 poznaniaka znam i wiem co się po jim spodziewać i wiem ze czesci sa do kupienia nawet w biedronce Czy ktoś miał może tego rebe werk może się coś wypowiedzieć. 
    • Przez damian946
      Stoję przed wyborem agregatu uprawowo siewnego, i jednym z głównych problemów jakie mam to czy kupić wersję AD (pojedynczy talerz) czy ADD (podwójny takerz większe kółko i inny system mocowania) chodzi oczywiście o markę pottinger. Będzie to pracowało z ciągnikiem New Holland T6.165. Miał ktoś może okazję porównać te dwa siewniki ? i czy warto dopłacić do podwójnego talerza. Każda opinia na temat tych maszyn będzie mile widziana.
    • Przez edward93
      Witam, szukam siewnika do uprawy pasowej zastanawiam się nad focusem td lub czajkowski i do niego siewnik vaderstad tempo. Słyszałem kilka negatywnych opini na temat czajkowskiego że lichy materiał. Jednak focusa nikt w okolicy nie posiada i nie mam wcale opini na jego temat ? Jakiś użytkownik się może wypowiedzieć ? 
    • Przez Optiwiew
      Witam kupiłem ostatnio używany siewnik Isaria 6050 2,5m. Potrzebuję instrukcji obsługi. Nie mam żadnych oznaczeń. Proszę o pomoc.

• Przez Necronom12
      Cześć wszystkim,
      Od kilku dni próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie zawarte w temacie- niestety bezskutecznie. Mianowicie, planuje kupić siewnik Kverneland Accord 3m na bronie aktywnej, jednak nie wiem czy ciągnik np. MF 3095, 6 cyl o mocy 107KM poradzi sobie z nim. Gleby nie są piaszczyste ani gliniaste, takie średnie bym powiedział. Teren z reguły równy, bez gór i pagórków. Drugi mój pomysł to Agromasz Sn 300 na bronie biernej. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej kwestii.
      Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj