Skocz do zawartości
kondziu123

Kupię widełki wieszaka lewego Renault Ares 836

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez everto
      Witam 
      Mam taki problem z Ciągnikiem.  Nie działają wyjścia hydrauliczne oraz podnośnik,  piszczy i pali się kontrolka od poziomu oleju w skrzyni (smarowania skrzyni). Poziom oczywiście jest.  Nie słychać żeby ciągnik drżal gdy ruszam dzwigniami.  Zawory wyjęte I wyczyszczone. Bezpieczniki ok.  Filtry olej wymienione.  Pomysły? 
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok
    • Przez everto
      Witam. Pali mi się kontrolka w ciagniku (nr 5) oraz piszczy i stop się pali. Wszystko działa jak należy. Olej filtry nowe, poziom oleju też prawie max ale w normie. Prawdopodobnie czujnik nawalil ale nie wiem który. Ratunku Ares 825 post-68516-0-55311300-1367925220.jpg
    • Przez mati2000
      Witam posiadam claasa Aresa 657 atz kilka dni temu podczas koszenia ciągnik stanął i nie chce jechać ni do przodu ni do tyłu . Wszystko inne chodzi . Bezpieczniki sprawdzone . Proszę o pomoc!!!
    • Przez ArkadiuszKowalski
      Witam jestem nowym użytkownikiem forum. 
      Mam problem z claas Ares 657atz traci siłę podczas jazdy obroty silnika spadają jak dwusze sprzęgło to wracaja mogę jechac ale sie powtarza to czasami często czasem rzadziej 
      Czasem wyskakuje błąd 432
      Proszę o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.