TopAgroPlus

Gdzie znajduje się dmuchawa w JD 6150M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaisor1    0

Witam. A moja dmuchawa dostała bardzo silnych drgań, aż drga kabina, co z tym zrobić jak się do niego dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez macius11157
      Witam wszystkich czytających mój post;)
      Posiadam taka dmuchawę http://www.bin.agro....=63&Itemid=82��
      firmy bin i chciałbym ja troche zmodyfikowac poprawic jej wydajnosc a mianowicie chciałbym zalozyc jej pod koszem dozownik z dodatkowym silnikiem aby podawał zboze tylko nie jestm pewien czy zda to egzamin czy nie ebdzie sei zapychała rura pod koszem i czy nie bedzie za mało powietrza zaby popchnac te zboze ?
      kosz oczywiscie zrobie nowy nizszy zeby przyczepa mozna bylo zpokojnie sypac w nia .
      czekam na odpowiedzi
      dmuchawa podobno jest z inżektorem czy to jest te zwiezenie tego szescianu na ktorym znajduje sie kosz ? czy trzeba by bylo zrobic nowe mozowanie kosza od samego wentylatora? czy inżektor bedzie przeszkadzał?
      sory ze tyle pytan
      nie znalazłem odpowiedzi w zadnym z postów wiec napisałem nowy
      Pozdrawiam.
    • Przez Famer21
      Witam, mam taką dmuchawę do zboża z rurami zaczepaminymi na klamry.
      http://tablica.pl/of...za-ID1cPqB.html Wiecznie zabawa z zawieszaniem tych rur jest i wieszaniem na sznurkach, bo klamry szybko tracą na swojej jakości..
      Czy dało by rade zamiast tych rur założyć rurę gładką, taka spirale, które można w całości rozkładać i składać? http://www.tworzywa....x,2202,2196,0,2 ??? Tylko żeby można by ją w całości składać i rozkładać. Ma ktoś u siebie coś podobnego ? Bo tutaj widzę spiralowa, ale jej się nie poskłada. Musiałbym kupić kilka różnych i różnych długościach, bo mam 3 magazyny zbożowe w budynkach na 1 piętrze i na każde miejsce zbożowe inna długość, a tak bym rozkładał i składał, ale nie mogę takich składanych znaleźć.
    • Przez Piotrek6630
      Witam, mam pewien problem z moim Case5150, a mianowicie nawiwy słabo dmuchają. Na 3 biegu dmuchają tak samo jak w SameSilverze na 1 biegu. Filtr z tyłu kabiny cały wyczyściłem i to samo, nawet bez filtra słabo dmucha. Po włączeniu klimy lub ciepłego powietrza nic się nie zmienia. Mam ten ciągnik od niedawna, więc nie wiem jak powinny prawidłowo chodzić ale porównując do mojego 2 ciągnika to bardzo słabo. Czy wiecie co może być przyczyną tego?, Może tak powinno być ale wątpię bo na 3 ledwo czuć, że dmucha, a na 1 i 2 to już wogóle słabo.
    • Przez Ramzes1987x
      Witam zakupiłem 2 silosy od cementu z przeznaczeniem na zboże a mam starą ale dobrą i nie potrzebną dmuchawę do siana i myślę żeby całą skrzynie zwalić i prosto od wentylatora zrobić wyjście na rurę 160mm i myśle że osiągnął bym w ten sposób zadowalającą wydajność ponieważ jest dość duży ten wentylator i tu moje pytanie czy osiągnę tym spodziewany efekt?i mam do dyspozycji silnik 7.5kw 1450obr/min wystarczą takie obroty?
       
      Ps.po dodaniu pomyślałem że to powinno być w dziale "Wynalazki i udoskonalenia" ale teraz już chyba nie mogę tego zmienić? :huh:
    • Przez mateuszsoja1
      WITAM!!!
       
      Planuje zakupić nową dmuchawę do ziarna. Jakie firmy polecacie i jak wam się sprawują.
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj