Skocz do zawartości
Tomson5120

Cielakowi schodzi sierść

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomson5120    0

Cześć! Mam problem z cielakiem. Schodzi mu sierść z ciała i nie wiem co mam robić. Moglibyście mi doradzić co mam robić. Za pomoc dziękuje.

Adrian_K_90    59

Gdzie konkretnie schodzi? Czasem tak się dzieje jak ma biegunkę i oblepi sobie odchodami okolice odbytu, lub inne części ciała gdy się w to położy.  W takiej sytuacji z czasem odrośnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomson5120    0

Gdzie konkretnie schodzi? Czasem tak się dzieje jak ma biegunkę i oblepi sobie odchodami okolice odbytu, lub inne części ciała gdy się w to położy.  W takiej sytuacji z czasem odrośnie.

Na nogach.

W jakim wieku cielak ? Może grzybica , może wszawica , może poradź się weterynarza ... B)

Ma 3 tygodnie. A jeśli ma grzybice to co mam robić? :)

zetorki12    1932

Domowych sposobów nie znam . Moim zdaniem najprościej to pojechać do weterynarza i kupić jakiś specyfik . Nadmanganian potasu podobno działa (tak słyszałem) , ale nie wiem czy np. w aptece idzie dostać .

Styzus    42

te tematy były juz poruszane x razy. jeśli miał biegunkę to czasami zdarzy sie, ze włos zgubi ale potem odrosnie. temat grzybicy był poruszany wielokrotnie rowniez. kolega zrobi zdjecie i moze uda sie rozwikłać przyczynę dolegliwości

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się