Skocz do zawartości
kazach17

Zakup Case jx95

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
kazach17    2

Witam,chciałbym się was poradzić,mam zamiar kupić Case jx95 z 2004roku ma on przebieg 8000mtg czy to jest dużo jak na taki ciągnik?kierownicą ciężko skręcić,co może być przyczyną,zbyt mało oleju?filtr?a może pompa hydrauliczna siada?

post-25807-0-70826900-1474742385_thumb.jpg

extrabyk    2166

Nie wiem na ile cena jest atrakcyjna ale 8 tyś. godzin na ten ciągnik to już sporo. Dodatkowa sprawa to całkowity brak opon. Zobacz ile kosztują przyzwoite opony w tych rozmiarach to pewnie odechce Ci się tej "okazji". Ciężko chodzące wspomaganie to też oznaka wyeksploatowania. Może jest mało oleju...to można łatwo sprawdzić ale jeśli ktoś eksploatował z niskim stanem oleju to układ hydrauliczny może być na wykończeniu. To samo jeśli ktoś dawno nie wymieniał filtra hydraulicznego. Tak czy inaczej ciągnik niby wygląda ładnie ale może być poważnie zaniedbany serwisowo za co Ty będziesz płacił.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej78    55

Jeżeli posiada jeden silownik wspomagania to może być jego wina,nastepnie orbitrol. Mało prawdopodobne,ze pompa,bo bez obciążenia i przy niewielkim skręcaniu wystarcza ok 100-150 bar.8 tys.mtg to dużo,to nie są te Case'y co kiedyś.

adikpl1    200

Ten ciągnik ma już pewnie 2 opony przednie, jeśli się nie mylę marki Petlas, tylne ogumienie być może oryginalne Pirelli

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mycek5120
      Gdy Ciagnik sie juz dobrze zagrzeje przy puszczaniu sprzegła sporadycznie słychac dziwne tarcie dochodzace z łaczenia silnika ze skrzynia trudno to wychwycic dokładnie z kad. Najczesciej zdaza sie to jak ciagnik ma jakis wiekszy opór np cofanie pod górke z przyczepa ale podkreslam jest to nie zawsze i tylko po dobrym zagrzaniu maszyny. Zastanawia mnie jedna sprawa mianowicie od pedału sprzegła wychodza dwie linki gróba i cienka gróba jest cały czas napieta a cieka przy puszczonym pedale jest całkiem luzna jak wciskam to sie naciaga troche obie te linki maja rególacje moze w tym jest przyczyna i potrzeba jakiejs małej rególacji? Miał ktos podobny przypadek ? Lub ktos wie co moze byc przyczyna tego tarcia ? I czy te linki tak powinny byc?
    • Przez zetor7045xD
      Witam.
      Posiadam Case mx 100c Silnik perkins 1004.4t (turbo) I po remoncie silnika zaczął brać olej. Najgorzej jest jak jest zimny to wtedy było największe zadymienie. Dodam że olej pojawił się po jakiś 35mtg. Później jak stał na wolnych obrotach gdy był docierany to olej wylatywał między turbiną a tłumikiem ( od strony spalin). Pierwsza diagnoza turbina lecz to nie ona. Następnie wymieniliśmy uszczelniacze zaworowe po raz kolejny mimo tego że był nowe po remoncie, ale postał parę godzin i znowu wypluł olej, Następnie znowu inne uszczelniacze zaworowe i znowu olej się pojawił . Założyliśmy ciaśniejsze uszczelniacze było dobrze przez 50 mtg i znowu zaczyna dymić i po przejechaniu 60km na kołach poziom oleju w silniku minimum. Kto wie co może być przeczyną? Lewe gumki czy coś innego. A dodam że zalany jest oleje m 10w60 Castrol. Może olej ma winę jak myślicie ?
    • Przez Hefalump
      Witam. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób zakłada sie pasek od klimatyzacji w case jxu? Pasek jest tak krótki ze nie wiem w jaki sposób można go zamontować. Nawet po wykreceniu kompresora mialem problem zeby go zalozyc a gdy mi sie juz udalo to  za cho.... nie moglem umiescic kompresora na swoim miejscu. Dramat. Dodam ze pasek jest oryginalny.
    • Przez Mat222
      witam mam zamiar kupić case IH mxu 110 jest z silnikiem cumminus-a
      i właśnie jakby się mógł ktoś wypowiedzieć czy te silniki są wytrzymałe i jak się sprawują te silniki montowane w case
      ile motogodzin wytrzymują??
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.