Skocz do zawartości
bombel9098

Problem z podnośnikiem zetor 5245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bombel9098    0

Witam mam problem z podnośnikiem w swoim zetorku a mianowicie podczas podnoszenia strasznie szarpie mi podnośnik aż całym traktorem telepie a dzieje sie to jak przesunę suwak podnośnika do samego końca a jak nie dociągnę do końca to nie szarpie nie szarpie równiesz jak bede powolutku przesuwał suwak a jak zrobie to szybko to szarpie. Co to może być bo troche to przeszkadza w pracy a dodam ze traktor nie dawno kupiłem i nie za bardzo wiem co jak ma być 

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    238

rozumiem że jak już zalozyles temat to znaczy ze stan oleju sprawdziłes i filtr też więc podejrzewam ze pompą się kończy bynajmniej ja tak miałem jak pompa była slaba

ZETOR TEAM

DarekD    60

szarpanie to na pierwszy rzut oka zakłócenia w  przepływie oleju -brak ciągłości . Jak jest go tyle ile być powinno to sprawdź  stan filtru ssącego ,choć w tych modelach pompa jest wciąż zalana olejem i nie pociągnie powietrza.

Ustaw tą krótką dźwignię od regulacji (D M P) w pozycji na P i wtedy sprawdź - nic innego nie przychodzi mi do głowy  choć już już kilka razy zrzucałem i podnośnik w 5011 :(

Edytowano przez DarekD

nowy

bombel9098    0

a czy to możliwe ze jest za duże ciśnienie w układzie i dla tego tak skacze bo mierzyłem i ciśnienie jest na wolnych obrotach 160bar

Edytowano przez bombel9098

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mirek2329
      witam w moim zetorku 7745 podnośnik podnosi do połowy i staje .co może być przyczyną?proszę pomóżcie,dodam że go niedawno kupiłem.    druga sprawa czy w przedniej osi napędowej trudno jest wymienić oringi bo olej cieknie?

• Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
    • Przez kubaursus3p
      czy można podłączyć powrót z rozdzielacza pod wolny spływ (0)?
    • Przez Elyseo
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5011. Problem polega na tym że jak dam wajche podnośnika do końca w górę to podnosi ramiona za wysoko aż do pomostu siedzenia. Czy istnieje możliwość regulacji wysokości podnoszenia po za przestawieniem ramion na frezie ?
    • Przez mateuszm
      Witam, 
      Od niedawna jestem posiadaczem zetora 3320, mam problem z hydraulika zewnętrzną. Przy kiprowaniu przyczepy na z dolnego wyjścia wszystko pięknie działa, natomiast po podpięciu pod wyjście górne mogę podnieść przyczepę ale już nie mogę jej opuścić. Jeszcze mam pytanie od czego jest dekiel z prawej strony ciągnika obok zaczepu polowego.
      Z góry dziękuję za odp.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.