99881

Zakup nowej szeczkarni

Polecane posty

99881    0

Proszę o pomoc mianowicie chcę zakupić szeczkarnie samojezdną jaką z tych firm mi polecicie New holland,Fendt,Krone,John Deere.Proszę o wasze opinie o tych szeczkarniach.Szeczkarnia ma być nowa cena do wydania to 1,300,000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same110    72

Claas Jaguar 980 największy z tej serii .Niedawno jeden z użytkowników posiada nowego Jaguara ale nie.pamiętam jaki.model można popytać.Z tego co się orientuje claas ma nowy system rozcierania masy więc to na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ta to chyba kolejne dziecko któremu sie nudzi.W drugim temacie chce kupić bizona na usługi za 20 tys,a tu sieczkarnie za ponad bańkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogromca    425

99881 kup najpierw słownik bo widzę że masz problemy z pisaniem a po drugie wpisz kod na kasę w symulatorze i kup sobie wszystkie możliwe sieczkarnie a po testach zostaw najładniejszą, bo kto bogatemu zabrani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
99881    0

Ta to chyba kolejne dziecko któremu sie nudzi.W drugim temacie chce kupić bizona na usługi za 20 tys,a tu sieczkarnie za ponad bańkę

Dziecko to ty jesteś debilu mam kase nie to co ty.

99881 kup najpierw słownik bo widzę że masz problemy z pisaniem a po drugie wpisz kod na kasę w symulatorze i kup sobie wszystkie możliwe sieczkarnie a po testach zostaw najładniejszą, bo kto bogatemu zabrani?

O drugi debil z nr 2 mam kase to kupuje

Sprzedam konia, kupie Tico.. ubezpiecze se w Ampilco..

A trzeci to kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ta masz kasę w symulatorze farmy,moderatorzy powinni wzmóc czujność bo coraz więcej takiego syfu.Tatus powinien ci pasem przetlumaczyc,ze takich głupot w internecie się nie wypisuje,i nauczyć szacunku do starszych.Po twoich wypocinach,sadze ze chodzisz do podstawówki więc do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

wybaczcie że ten temat wisiał tak długo, autor tematu zbanowany, wróci za tydzień


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuxc
      Proszę o pomoc! Chcę kupić Kempera 4500 do szeczkarni Claas Jaguar 690sl o mocy 320Km.
       
      Czy ta przystawka będzie pasować?
      Czy ta szeczkarnia poradzi sobie z nią?
      Proszę Pomóżcie!!!
    • Przez Mateuxc
      Cześć Mój kolega chce kupić szeczkarnie samojezdną i niewie jaką wybrać ma na oku Claas Jaguar 690sl i New Holland 1905 a wy jaką
      z tych szeczkarni byście koledze Polecili i dlaczego.
      Proszę Pomóżcie Koledze!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj