Skocz do zawartości
uglibugli

Maszyna do różyczkowania kalafiora/brokuła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maszyna

uglibugli    74

Witam 

Mam takie pytanie czy ktoś z was posiada może maszynę do różyczkowania kalafiora ??? Z góry mówię ze nie mam na myśli rury ani gilotyny tylko automat do różyczkowania. 

Marco82    34

ja mam maszynę ale wspomnianą już przez ciebe rurową. Są 3 tuleje od Mf-a różnej wielkości i stół trapezowy tym robiliśmy kruszonki ale już tego nie chcą po skupach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mszkup
      Koledzy muszę zasiać hektar marchwi i nie wiem jak to się robi.Interesuje mnie: termin siewu,nawożenie,czym siać,rozstaw rzędów,czym pryskaś,koszt uprawy jednego hektara,plon jest niejstotny.
    • Przez benek79
      Witam. Sieje ktos z was pietruszke? Chciałbym sie dowiedziec podstawowych zasad uprawy i siewu tej rosliny.
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez kasperoo7
      Cześć! Proszę o pomoc: co może być przyczyną pojawienia się takich narośli na owocach dyni odmiany Bambino? Czy to trefny, przekrzyżowany materiał siewny? Dziękuję i pozdrawiam.

• Przez ziomalek0
      Witam. Czy na tym forum są producenci pora??? Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zbieracie to warzywo. Pozdrawiam