Skocz do zawartości
damian19902612

MTZ 82 Nowa pompa wtryskowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
himen    6

na temat tej pompy to nic nie powiem ale jezeli chodzi o sprzedawce to mozesz smialo od nich brac czesci. Ja do swojego mtz zamawialem juz kilkanascie razy jakies czesci i nie ma zadnego problemu szybko i jakosc czesci zadowalajaca takze polecam ten sklep.

kris148a    9

Zadzwoń do nich to ci odpowiedzą na twoje pytanie. Często mają części oryginalne i zamienniki.

Wiadomość z agroFakt.pl

myharry    3

ja proponuje regenerację starej w Myślibórzu jest super spec od pomp wtryskowych zostawiasz swoją i dostajesz po regeneracji pół roku gwarancji i szczerze olbrzymia różnica pracy silnika nie kopci nie kuleje i w końcu ciągnie jak powinien koszt ok 500

hemi    16

Każdy sprzedawca, jak się pytam przez telefon to sprzedaje oryginał, a przychodzi jak się trafi, oni też. Akurat gdzie diełano nie wyszło na zdjęciu, pewnie litwa lub chiny. Napraw starą.

grzesiek88    68

http://mtz.pl/ zajrzyj tu, ja biorę od nich części i jest ok, mają zamienniki i oryginały a wybór należy do ciebie. Ten sklep mogę polecić. Albo załóż pompę od ltz, jest temat na forum o takiej przeróbce, ciekawe jakby to śmigało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się