mahado

mf 3065 problem z podnosnikiem

Polecane posty

mahado    0

witam

 

mam problem z podnosnikiem w mf 3065, a mianowicie po zakonczonej pracy w polu i powrocie do domu nie moge opuscic agregatu. probowalem na rozne sposoby: ehr (kontroli niby sie swieca ale podnosnik nie pracuje), awaryjne opszuczanie tez nie dziala.

 

dodam tylko (byc moze ma to znaczenie) ze wspomaganie tez przestalo dzialac (byc moze kwestia niskiego poziomu oleju, bowiem minimalnie brakuje - ale olej doleje dopiero jutro)

bylbym wdzieczny za sugestie gdzie szukac przyczyny. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a działa jakakolwiek hydraulika?? WOM? bo jak wspomagania nie ma to mogła i pompa stanąć. Ewentualnie wajcha z hydrauliki zewnętrznej jest w pozycji opuszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1950

rozdzielacze hydrauliki zewnętrznej sprawdzić wraz z dźwigniami i linkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan875    0

witam wszystkich też podepne się pod post mam MF 3070 i też podnośnik mi daje trochę w kość przy orce nie można ustawić bo w jednym punkcie sam się podnosi troche a za chwilę w dul. myślicie że to może być pokrętło? proszę o jakieś porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mahado    0

co do fitlra to byl wymieniany. cala hydraulika nie dziala (wom, wspomaganie, zmiany biegow zolw/zajac itp). czy to mozliwe ze przycial sie zawor? jesli tak to gdzie go moge znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pompa syf zaciągneła, zablokowała się, ścieło wpust na trybie i masz pozamiatane. baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj