Fendt308lsa

Fendt 308 ile gazu ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Fendt308lsa    168

Witam mam fendta 308 ls i pytanie ile ma mieć gazu ? na liczniku mam że niby 4000 tys ma mieć a mam w traktorze ustawione 3000tyś gazu ile normalnie powinien mieć ? 

Fendt308lsa    168

Chodzi o pedał gazu, pedał nie daje 4tyś gazu na liczniku widnieje ze do 4 tyś obrotów traktor daje tylko 3 tyś obrotów i więcej gazu nie ma. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Fendt308lsa    168

No tak na serio jeżeli na liczniku mam że 4 tyś ma mieć no niech bedzię te nie cale 4 tyś okolo 4 tys ale nie 3 tyś jak ma teraz ma miec tyle ile ma fabrycznie tylko nie wiem ile dokladnie fabrycznie tego gazu.

Fendt308lsa    168

Nic nie chcę podkręcać, pedał gazu nawet do półowy nie idzie a co dopiero otwór wycinać więc pytanie do was czy jeżeli na liczniku mam 4 tys gazu a traktor daje tylko 3 tyś gazu to co robić żeby dawal ok 4 tyś pedał nawet do połowy nie idzie. Czy on ma dawać tylko 3 tys gazu ? 

Lubię mieć więcej gazu :D wiesz ja już tak nauczony że jak coś ma mieć tyle gazu to ma mieć tyle nigdy mniej :D 

romek6340    206

To musisz się oduczyć...  że ma na liczniku 4 tys nie znaczy że tyle ma osiągać. Co za dużo to nie zdrowo. Uogólniają spada moment, moc, a w baku robi się wir.

Zostaw jak masz i tak jest za dużo do pracy. Z tego co kojarzę 2350 ma obr nominalne.

Edytowano przez romek6340

wojtal24    371

Kolego a jak w aucie masz 240km/h na liczniku to tylke jedzie?

zawsze jest jakaś róznica w tym co na zegarze a co w rzeczywistosci

I nie wiem ile masz lat ale pytania zadajesz na poziomie szkoły podstawowej 

ZETOR TEAM

Fendt308lsa    168

Pytania takie zadaje bo po to jest forum :) jeżeli mam na liczniku tyle i tyle to większość powinien osiągać dzięki za odpowiedzi :P Jak wam pytania nie pasują to nie odpowiadajcie wyraznie napisałem ( ile trakotor powinien mieć gazu ) więc chyba co niektórym to się kłania czytanie ze zrozumieniem z podstawówki co do wieku to mam 21 lat pytania takie zadaje bo nigdy nie miałem stycznośći z tą marką tylko z ursusami więc temu zadaje takie pytania bo nic nie wiem o tych traktorach. 

witejus    637

tak ja Ursus ok 2.5 tys a jak chcesz 4 tys obr/min to podkręć pompę wtryskową a za chwilę będziesz zbierał korbowody po polu

wilhelm    405

Na jakim "liczniku" w Fendtcie masz te 4000 ? I nie żadnego "gazu", tylko obr/min. Większość starszych Fendtów z silnikami MWM miała fabrycznie ustawione 2500obr/min.

robert1226    107

Nie napiszesz jak człowiek ze ci o obroty chodzi tylko se wymysliles jakiegoś gazu chcesz .A jak więcej gazu ci potrzeba to do PUTINA pisz.

Edytowano przez robert1226

Fendt308lsa    168

Na normalnym liczniku. Tak chodzi mi o obroty gaz jak zwał tak zwał jedno i drugie to samo praktycznie. Po prostu chcę wiedzieć ile on ma mieć obrotów max.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
    • Przez same
      wutam dzisiaj wyciagnołem pompe wtryskowa z mojego fenda i teraz nie wiem czy przy wyciąganiu nie przestawiło mi sie koło zebate jest tam jakiś znak albo coś zeby to sprawdzić? bo jesli juz go złozę to to musi byc pewniak bo nie wiem czy wiecie ale zeby wyjąć pąpe wtryskowa to trzeba wyjąć kolektor wydechowy turbinę i pompy hydrauliki nie ukrywam ze było z tym jakieś 4 godziny pracy, więc jesli wiecie cos na ten temat prosił bym o odpowiedzi jesli to coś pomoze to jest to fendt 309 ls farmer turbomatic z 88 roku
    • Przez tomlis1993
      Witam,
      mam pytanie odnośnie paliwa w Fendzie 308c. Po dłuższej pracy zbiornik paliwa jest cały gorący. Czym może być spowodowane to zagrzewanie się paliwa ?
    • Przez Mateusz0188
      Cześć,
      Mam, pewien problem z moim Fendtem, chciałbym prosić o pomoc jeśli ktoś miał już taką dolegliwość.
      Problem polega na tym, że przy podłączeniu przewodu hydraulicznego do ciągnika, przy próbie użycia hydrauliki (np. podniesienie podbieracza w belarce), przewód wypada z gniazda (mam szybkozłącza), efektem jest twarde gniazdo od strony ciągnika, trzeba gasić traktor ,ruszyć dzwignią w przód ,tył żeby zmniejszyć cisnienie i podłączyć wtyczkę na nowo po czym znowu przewód wyskakuje. Zwykle taką operacje muszę powtórzyć kilka razy żeby ta wtyczka siedziała.
      Zastanawiające jest dla mnie to, że jak już się uda wsadzić wtyczkę, że nie wyskoczy to ona już nie wyskoczy w ogóle i siedzi dotąd aż sam jej nie wypnę. Mam trzy pary wyjść w ciągniku, każda para ma tę przypadłość. Nie jest to wina maszyny bo z innym ciągnikiem nie ma tego problemu, poza tym przewód wyskakuje bez względu czy jest to beczka, kosiarka czy belarka. 
      Wydaje mi się, że gdyby gniazdo było uszkodzone to raczej jedno a nie wszystkie naraz.
      Spotkał się ktoś z was z podobną usterką?

• Przez piotrslonski1
      Witam mam fendta 308 i strasznie jest w nim zimno wiatraki chodzą dają nawet trochę ciepła ale to jest za mało.Pomóżcie co można np.zamontować na przykład do gniazdka zapalniczki ale żeby to pomogło.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.