Skocz do zawartości
Zbyszek0202

Problem z opuszczeniem narzędzi w MF 6150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbyszek0202    0

Witam.Od roku jestem posiadaczem mf6150 po zakupie wymieniłem oleje wszystkie filtry i pompę hydrauliki bo była na wykończeniu.Do tej pory wszytko było ok ale po zniwach gdy robiłem uprawe gruberem zaczęły się problemy. A mianowicie ciągnik podnosi ale nie chcę opuszczać. Dodam że gdy zrobię to ręcZnie pod ciągnikiem to opuści Ale z panelu albo z blotnikow już nie chcę.Ostatnio zauważyłem że jak rusze któraś dźwignią od hydrauliki zewnętrznej to opuści Ale też nie zawsze.A no i dzieje się to tylko na rozgrzanym ciagniku jak jest zimny jest ok. Proszę o jakąś pomoc jeśli ktoś miał podobnie bo niechęć odrazu gnac do mechanika z każdą problemem. Z góry dziękuję za jakieś wskazówki

pawelmf    32

mam taki sam ciągnik. miałem taki sam problem. tam gdzie jest rozdzielacz od podnośnika do niego dochodzą przewody elektryczne do elektrozawór sprawdź czy czasem nie są poprzecierana jakby co to pisz na priv

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichalP
      Witam. Przymierzam się do zakupu mf6170. Ciągnik już upatrzyłem, oglądałem, odbyłem jazdę testową, ale mam jeden dylemat. Ciągnik jest wyposażony w  skrzynię dynashift z mechanicznym rewersem.  Czy te skrzynie występowały w wersji z 2 półbiegami? Zakres na desce jest od A do D, ale mi sie  udało tylko sprawdzić A i B, dalej nie idzie. Oczywiście sprzedawca sam nie wie. Obejrzałem kilka tych ciągników i wszystkie biegi miały od A DO D. Jak czytałem  o tych skrzyniach wszędzie  jest  napisane ze mają  4 półbiegi, ale czy na pewno??
    • Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??
    • Przez dawid1983
      WITAM MAM PYTANIE CZY DO MF 3070  PRZED POMKA PALIWA MOGE ZAMONTOWAC JAKIS DODATKOWY FILTERK  ZEBU ZBIRAL TEN CALY SYF ZE ZBIORNIKA A NIE POMPKA PALIWA  JAKI TEN FILTERK ZAMONTOWAC PROSZE O PODPOWIEDZ MOZE KTOS MA COS TAKIEGO ZROBIONE JAKIES ZDJECIA