pawel199617

MF 3610 nie działające przyciski na błotniku

Polecane posty

pawel199617    2

Witam. Od niedawna jestem użytkownikiem MF 3610. Jaki może być powód nie działających przycisków zewnętrznych na blotniku ?

Ogólnie cały ehr jest ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

urzekła nas twoja historia.. 5 lat  przyciski nie działają... no kto by pomyślał... koniecznie trzeba tu się pochwalić wciskając spam

 

Dobierz się do kostki za przyciskiem i spróbuj zewrzeć. Będziesz wiedział czy przycisk czy dalszy fragment instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel199617    2

Ok. Jutro postaram to sprawdzic...Lecz na panelu ehr musi być przycisk na optymalnym czy może góra lub dol...czy może obojetne zeby sterować z zewnątrz traktora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel199617    2

Czyli przycisk na neutralnym lub dół... ok sprawdze to. Jeszcze jedno pytanie czy ktoś może ma schemat lub wie który bezpiecznik do radia i wycieraczki tylnej szyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk85    1

U mnie nie działały przyciski po odkręceniu osłony na błotniku okazało się że kupa ziemi i syfu po przeczyszczeniu odpięciu wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

zeby przyciski na blotniku dzialaly w kabinie musisz miec na neutralu albo na opuszczanie, rozbierz, prawdopodobnie kwestia wyczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj