Skocz do zawartości
szop01

Wspomaganie t25 PODZESPOŁY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szop01    0

Witam.

Chciałbym zrobić wspomaganie do władimirca t25 bo luz już jest taki że strach jeździć, jakie podzespoły mi są potrzebne a mianowicie jaki siłownik, pompa, orbitrol i zawór.

damianos95    54

Siłownik spomagania od bizona weze orbitol 100 do niego podstawke z blachy i koncówke do wspawania do kolumny ( taki frezowany wałek co musi wejsc w orbitol ) na all za jakies 350-370zł orbitol wałek z frezem za 25-30zł pompa orginalna z t25 czyli nsz10 do tego podstawka pasek koło pasowe zbiorniczek i chyba tyle no a przede wszystkim duzo checi do pracy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez focusst
      Witam wszystkich,
      Jakiś czas temu kupiłem zetora model 7211, rok 1985 z myślą zamontowania na nim ładowacza trzysekcyjnego. Jest to już drugi ciągnik tej marki w naszym gospodarstwie, od nowości mamy też 7211 z 1990 r. Zastanawiam się jak rozwiązać problem wspomagania ponieważ od wszystkich użytkowników słyszę iż fabryczny serwomechanizm nie poradzi sobie ze sprawnym manewrowaniem z ciężkim, obciążonym ładowaczem czołowym. Zacząłem się zastanawiać nad montażem orbitrola ponieważ fabryczna kolumna i tak nadaje się do remontu. Aby nie niszczyć i przeciążać przedniej osi chciałem zamontować siłownik poprzeczny dwustronnego działania zamontowany na belce taki jak montowano w nowszych zetorach 3320, 5320 itp. I tu się pojawia problem z tego co widziałem na aukcjach z tymi ciągnikami to każdy miał sztywną nieresorowaną przednią oś. Modele z przednią osią resorowaną mają klasyczne serwo nawet te wyprodukowane w 1997. Pytanie moje jest takie czy miękki przód stanowi przeszkodę w montażu siłownika poprzecznego dwustronnego działania ?
      Może jest na forum ktoś kto przerabiał podobne dylematy i potrafi mi coś pomóc, podpowiedzieć.
      Mam świadomość tego że podczas pracy z ładowaczem i tak muszę zablokować zwrotnice, ale podczas pracy bez niego chciałbym jeździć na miękkim przodzie.
    • Przez krystiab
      Witam chcę zamontowac daszek do swojego wladimirca ,ale nie mam mam do niego plandeki i zastanawiam się czy ta od c330 będzie pasować bez większych przeróbek

• Przez Rolnik551
      Puścił gwint na siłowniku wspomagania wiercilem spawałem ale to dużo nie daje myślę o wymianie siłownika i chyba lepszy by był o mniejszej średnicy tłoka mniej oleju by potrzebował bo ten oryginał to przesadzone jak myślicie znajdę coś podobnego?? 
    • Przez general2381
      Witam. 
      Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej (średnica 1m) jaką mam w ogrodzie.
      Nie wie na jaką się zdecydować. Lustro wody jest na wysokości 1m a dno na ok 5m.
      Obecnie mam plastikową pływakową , według producenta wys. podnoszenia maks jest 11m- nie daje rady
      Potrzebuje pompy głównie do podlewania warzywniaka, który jest ok 50m od studni -   spadek terenu +20 stopni. Czasem do podlewania warzyw wykorzystuję studnię sąsiada, która jest 20m dalej.
    • Przez gregory-5000
      Sprzedam pompę próżniową Fullwood AMBASSADOR. 2szt.
      Pompy pochodzą ze zlikwidowanego gospodarstwa rolnego. Posiadam 2 szt. Jedna była używana rok czasu. Druga używana około 10 lat , ale też jest sprawna - została wymieniona profilaktycznie. Świebodzin, woj lubuskie , tel. 602554693.  3900PLN za 2 szt.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.