Skocz do zawartości

Polecane posty

jakas odzywka z zelazem chyba bo co wiecej wymyslisz, jest tego pelno w sklepach. Mikrowit zelazo z intermagu mozna jeszcze dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123mamut    1

pytałem o żelazo pod maliny w kilku sklepach i hurtowni to nic nie mają i w końcu zamówiłem MIKROVIT ŻELAZO Fe na internecie. ile się tego środka leje na 1 l?

Edytowano przez 123mamut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekleczna    1

Sam się dziwię, ale dzisiaj przekroczyliśmy 3 tony :) Kiedyś czytałem, że optymalny zbiór Glena to 15 max 20 ton z 1h. Więc wychodzi na to, że w końcu udało się odpowiednio przygotować ziemię a i nawadnianie na pewno swoje zrobiło. Zobaczymy jak będzie w przyszłym roku.  Mam chęć posadzić trochę laszki, ale obawiam się o zbyt... 

 

U Nas też już końcówka, dwa przejścia i kończymy - trzeba zająć się młodymi.  A jesiennych nie mamy, jakoś nam nie podchodzą :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

tommy66692    10

Laszka w tym roku sie szybko skonczyła, przynajmniej u mnie ale fakt ze nie mialem nawadnianych. Glen jeszcze dzisiaj byl zbierany a jesienne to polka i polana juz sie zaczyna. Pokusa i polesie jeszcze trzeba poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    14

6,5-7 zl pojemniczek jezeli towar konkretny. A na skupie to niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslak    0

u nas 4.2 , okolice Opola Lubelskiego, strasznie w dół leci ;(  , co może byc przyczyna że mam owoc troche ciapowaty, przenawoziłem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie 4,10 dzisiaj, moze wapnia za malo to podobno za jakosc owocu odpowiada. Szkoda tej ceny bo wkoncu by bylo na porzadnym plusie sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmina frampol wczoraj 1 klasa po 4.5 natomiast 2 po 4.2.
i mam jeszcze takie zapytanie odnośnie maliny wczesnej a mianowicie ile zostawiacie pędów na metr bieżący rzędu na następny rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123mamut    1

Ile mikrovit żelazo się leje na litr wody?

 

Tak to popisane że coś nieogarniam.

Edytowano przez 123mamut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyisiaj na stronie sady ogrody info. bylo ze ceny malin wahaja sie od 10 do 22 zl :) . a w skupie 3,90 szlak czlowieka trafia. A tak wogole to jak dzisiaj bo ja pauzowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyisiaj na stronie sady ogrody info. bylo ze ceny malin wahaja sie od 10 do 22 zl :) . a w skupie 3,90 szlak czlowieka trafia. A tak wogole to jak dzisiaj bo ja pauzowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    7

Dziś kolega oddawała to tak jak wcześniej jedynka 5,20 a dwójka 4,5 bezpośrednio na zakład. Natomiast pośrednicy ostrą łupią w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galars19    0

 1 klasa 3.80 woj lubelskie powiat opolski 2 klasa 3.70 i tak samo jada nas w du... za prxeproszeniem ktos moze mi wyliczyc cene oplacalnosci  maliny jesiennej i letniej  mi sie wydaje ze ta cena juz jest sporo za mala za kg to min 4 lub 5 zl 

 

 

 

Mam pytanie czy acaramik zwalczy teraz przedziorka bo zaczynaja mi zolknac maliny od dolu 1 liscie  

Edytowano przez galars19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 zl to min, chociaz jakby to bylo w innym panstwie ue to by zrobili porzadek a w polsce zawsze balagan . ku...wa 4 zl to nawet nie jest jedno euro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


  • Podobna zawartość

    • Przez tommy66692
      Witam
      Założyłem ten temat poniewaz chce aby Ci którzy maja mailny, truskawki czy porzeczki podawali w tym temacie po jakiej cenie sprzedają
      Proszę o zestawienie cen z 2 dni np. oddawalismy 05.06.2008 i 06.06.2008 to piszemy posta w jakiej cenie oddawalismy przez te dni. Nie piszemy ceny za jeden dzien.

      Teraz proszę o podawanie cen ogolnie, poniewaz sezon sie jeszcze dobrze nie zaczął a wiem ze niektorzy juz mają owoce wiec być moze ze juz sprzedawali.

      Ostatnio w AgroBiznesie mówili ze cena wyjsciowa ma wynosic 6,60 zł Czyli bardzo dobrze. Z ceny malin rolnicy maja byc takze zadowoleni, ale okaze sie to w praktyce.
    • Przez daniel18
      Mam problem z kukurydzą. Ma już około 2 miesiące i liście w niej zwijają się i marszczą. Jak jest tego przyczyna?
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez sezam
      Witam mam mam trochę tego maliny z 40 arów a truskawki 15arów i chciałbym się spytać czy nawadniacie swoje plantacje i czy widzicie jakiej porawe wydajności
    • Przez IMATEUSZI
      Witam, chciałbym wydzierżawić kawałek pola pod uprawę malin. Pole nie jest obrabiane od około 15 lat, rośnie na nim trawa. Jaki areał obsadzić na początek i jaką odmianą tak aby samemu w 4 osoby zbierać ją. Jak wyprawić  to pole? Jakie nawozy zastosować? użyć obornika? Oczywiście sadziłbym ją późną jesienią. Chciałbym też zbadać pH gleby, myślicie że kupno własnego kwasomierza to dobre rozwiązanie? pomiary są dokładne? i najważniejsze - jaką wybrać odmianę oraz w jakich odstępach nasadzać ? Czy jeżeli spryskałbym łąkę roundapem to jaki jest okres karencji sadzenia w tym miejscu nowej rośliny? Ile sztuk potrzeba malin? u mnie ceny wahają się średnio po 30gr od krzaka. Dziękuję za odpowiedzi  
×