Polecane posty

jakas odzywka z zelazem chyba bo co wiecej wymyslisz, jest tego pelno w sklepach. Mikrowit zelazo z intermagu mozna jeszcze dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekleczna    1

Sam się dziwię, ale dzisiaj przekroczyliśmy 3 tony :) Kiedyś czytałem, że optymalny zbiór Glena to 15 max 20 ton z 1h. Więc wychodzi na to, że w końcu udało się odpowiednio przygotować ziemię a i nawadnianie na pewno swoje zrobiło. Zobaczymy jak będzie w przyszłym roku.  Mam chęć posadzić trochę laszki, ale obawiam się o zbyt... 

 

U Nas też już końcówka, dwa przejścia i kończymy - trzeba zająć się młodymi.  A jesiennych nie mamy, jakoś nam nie podchodzą :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Laszka w tym roku sie szybko skonczyła, przynajmniej u mnie ale fakt ze nie mialem nawadnianych. Glen jeszcze dzisiaj byl zbierany a jesienne to polka i polana juz sie zaczyna. Pokusa i polesie jeszcze trzeba poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

6,5-7 zl pojemniczek jezeli towar konkretny. A na skupie to niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslak    0

u nas 4.2 , okolice Opola Lubelskiego, strasznie w dół leci ;(  , co może byc przyczyna że mam owoc troche ciapowaty, przenawoziłem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie 4,10 dzisiaj, moze wapnia za malo to podobno za jakosc owocu odpowiada. Szkoda tej ceny bo wkoncu by bylo na porzadnym plusie sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmina frampol wczoraj 1 klasa po 4.5 natomiast 2 po 4.2.
i mam jeszcze takie zapytanie odnośnie maliny wczesnej a mianowicie ile zostawiacie pędów na metr bieżący rzędu na następny rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyisiaj na stronie sady ogrody info. bylo ze ceny malin wahaja sie od 10 do 22 zl :) . a w skupie 3,90 szlak czlowieka trafia. A tak wogole to jak dzisiaj bo ja pauzowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyisiaj na stronie sady ogrody info. bylo ze ceny malin wahaja sie od 10 do 22 zl :) . a w skupie 3,90 szlak czlowieka trafia. A tak wogole to jak dzisiaj bo ja pauzowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Dziś kolega oddawała to tak jak wcześniej jedynka 5,20 a dwójka 4,5 bezpośrednio na zakład. Natomiast pośrednicy ostrą łupią w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galars19    1

 1 klasa 3.80 woj lubelskie powiat opolski 2 klasa 3.70 i tak samo jada nas w du... za prxeproszeniem ktos moze mi wyliczyc cene oplacalnosci  maliny jesiennej i letniej  mi sie wydaje ze ta cena juz jest sporo za mala za kg to min 4 lub 5 zl 

 

 

 

Mam pytanie czy acaramik zwalczy teraz przedziorka bo zaczynaja mi zolknac maliny od dolu 1 liscie  

Edytowano przez galars19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 zl to min, chociaz jakby to bylo w innym panstwie ue to by zrobili porzadek a w polsce zawsze balagan . ku...wa 4 zl to nawet nie jest jedno euro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luk7530
      Witam, mam problem z dwuletnią plantacją malin Laszka, a jest ich 0.25ha.  Sąsiad pryskał swój groch za miedzą herbicydami Command 480 EC i Afalon 450 SC chociaż powinien zachować odległość 20m od plantacji roślin sadowniczych. Przez pierwsze 4 dni po opryskaniu nie było nic widać, dopiero jak przeszedł deszcz oprysk zaczął parować i maliny zaczęły zółknąć, z każdym dniem jest coraz gorzej. Ogólnie  teraz cała plantacja jest żółta. W załączniku przesyłam zdjęcia. Wczoraj opryskałem odżywką Asashi. Jak ratować te maliny? Co mam jeszcze zrobić? Sąsiad się przyznaje do tego co zrobił. Jak teraz ściągnąć od niego odszkodowanie? W jaki sposób to obliczyć? Czy te maliny się odnowią? Czy na następny rok będą jeszcze widoczne skutki tego oprysku? Pomóżcie.


    • Przez and1
      Witam, Mam problem z rozpoznaniem choroby jęczmienia jarego.
      Proszę o pomoc w identyfikacji.
      Pozdrawiam


    • Przez crystal169
      Witam, po wizycie na polu pszenicy jarej rzucały mi się w oczy takie kłosy.
      Co to może być?
      Choroba czy przypalenie?

    • Przez crystal169
      Witam, po przeglądzie plantacji pszenicy ozimej spotkałem się z czymś takim pomiędzy kolankami. U sąsiadów też to jest. Co to może być za szkodnik lub choroba?



    • Przez adid0s
      Witam
       
       
      Dziś zauważyłem że jedna z gęsi nie je, coś wypływa z dzioba jakaś woda, cieżko się jej oddycha i charczy i czasami kichnie/kaszle
       
      Czy coś da się zrobić bo szkoda by się zmarnowała to tak się ją zabije (gęś ma 3 miesiące) i jej szkoda mogła by jeszcze podrosnąć
       
      Jakieś sugestie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj