Skocz do zawartości
jafar21

wysprzęglik pronar 1523a

Polecane posty

jafar21    1

Witam, uszkodziła mi sie pomka od sprzęgła (ta przy kabinie) a niestety nie mogę dostać oryginalnej więc mechanik dopasował pompke od samochodu. Wysprzęglik wysuwa sie na jakies2-3 cm przez co albo sprzęglo sie slizga albo wysprzęglik nie wysprzęgla.

Wymieniliśmy oring w wysprzęgliku i cały czas za słabo sie wysuwa. co może być przyczyną tego problemu. 

Wiem że to pronar ale pronar to MTZ

Pozdraiwam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nieodpowiednia pompka.

jafar21    1

Dziękuje za odpowiedź, jutro doprowadzę postaram się naprawić oryginalną poompkę i dam znać. 

Wiadomość z agroFakt.pl

jafar21    1

Panowie założyłem nowa oryginalna pompke i nadal wybija olej zbiorniczkiem na płyn. W wysprzegliku są nowe uszczelniacze

Proktor    2

ale w jaki sposób ci go wybija ? przy wciśnięciu , przy puszczeniu pedału ? tatczę wysprzegla ,,, opisz to /// ja rok temu  zamawiałem całą pompkę w firmie grand pompkę całą i normalnie dostałem oryginał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursusc385
      Zeby chodziło leciutko wystarczy załozyc przedłouzke do tego co wychodzi od silnika
      i załozyc łancuch jutro przesle zdjecia
    • Przez samesilver
      Mam problem z Same Silver 130, a mianowicie gdy wciskamy sprzęgło i dodamy gazu(np. przy ruszaniu) to po delikatnym puszczaniu sprzęgła zaczyna ono strasznie hałasować. Tak samo jest, gdy np. jedziemy ciągnikiem na wysokich obrotach i trzymając wciąż na gazie naciśniemy sprzęgło. Czasem nawet gdy ciągnik już ustanie, hałas nadal jest. Co może być tego przyczyną? Jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez wojo123
      Cześć jestem ciekaw jak się spisuje sprzęgło hydrokinetyczne w valtrach. Jakie są plusu tego sprzęgła w porównaniu ze zwykłym???
    • Przez Marcin91
      Witam.

Mam problem ze sprzęgłem w kombajnie Fahr M922. Podczas koszenia kiedy chciałem wrzucić wsteczny bieg, nie udało się biegu wrzucić, a za to bardzo zgrzytało i działo się to przy próbie wrzucenia któregokolwiek biegu. Pedał sprzęgła wydawał się pracować jak zwykle. Odpaliłem więc kombajn na biegu trzymając wciśnięte sprzęgło, kombajn lekko ruszył po czym nagle przestał jechać i biegi dało się normalnie wrzucać, więc wróciłem nim do domu. Dzisiaj znowu się to stało, z tym, że już te numery z odpalaniem na biegu nie przeszły, więc dokosiłem kawałek co miałem, ale sprzęgło w ogóle nie rozsprzęglało - wciśnięte czy puszczone kombajn jechał. Co to może być za przyczyna? Czy uszkodzeniu uległ docisk? Tarcza? Dzisiaj wieczorem będziemy rozbierać, ale może ktoś miał podobny przypadek i wie czego już mógłbym się spodziewać.

Dodam, że przy kole jezdnym sprzęgła zmienialiśmy części zaznaczone na czerwono, są to: część pływająca koła jezdnego, sprężyny oraz koło dociskające sprężyny.