Skocz do zawartości
111

Massey ferguson 8170 wyskakuje błąd E97 - nadmierne napięcie na wałku wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
111    0

Witam mam problem w massey ferguson 8170 wyskakuje błąd E97 - nadmierne napięcie na wałku wom i E45 nie wiadomo co to za błąd ciągnik automatycznie po wyskoczeniu komunikatu gaśnie silnik. Dzisiaj jeszcze wyskoczył komunikat E50 wysoka temp. w przekładni. Po przestygnięciu ok.5-10 min można jechać dalej aż do ponownego zagrzania. Ma ktoś jakiś pomysł co mu ?

kitowiak    358

Napiecie było by spowodowaniem uszkodzeniem łożyska, ale jeśli wyskakują ci błędy to jest wina komputera, nie znam sie na zbytnio na elektryce ale czy jest możliwość usunięcia ty błędów, niech sie wypowiem bardziej obczajony w tych sprawach

Adam9125    0

.... czy jest możliwość usunięcia ty błędów.....

jest możliwość. Ale mimo usunięcia tych błędów bo paru sekundach wyskakują na nowo i ciągnik się zatrzymuje. 

Wiadomość z agroFakt.pl

111    0

Ciągnik naprawiany awarii uległ mikroprocesor  zamontowany na płycie komputera który znajduje się na skrzyni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez norbi9032
      Witam mam problem z podnośnikiem EHR w MF 3060.
      Nie zapala się żadna kontrolka, sprawdzałem bezpieczniki przy akumulatorze wszystko jest ok.
      Napęd Wom Przyśpieszacz wszystko działa. Oprócz EHR.

• Przez pawelus
      Witam . niedaleko mnie jest do sprzedania  sprowadzony z Danii Massey ferguson model 3080 .
      1
      Nieposiada od Komputera na prawym słupku  . Czy każdy Massey tego modelu go posiadał ?
      2
      Załączanie przedniego Napędu oraz blokady mechanizmu odbywa się za pomocą dodatkowo zamontowanych nowych przełączników . ( Nie przez fabryczne przyciski )  Przycisk półbiegu działa prawidłowo . 
      3
      Cały czas się  świeci dioda od przedniego napędu . 
      4. dioda od blokady mechanizmu po zalaczeniu sie nie swieci.

Czy taki ciągnik będzie dobrze funkcjonował czy odrazu trzeba bedzie mechanika od elektryki ?

• Przez gatrem
      Witam wszystkich:) 

Posiadam MF 6160, pewna firma zamontowała mi do niego tura, hydraulika została podłączona w dwa tylne zewnętrzne wyjścia hydrauliczne. 
      Problem w tym że przy obciążeniu tura wyskakuje cały czas dźwignia hydrauliki i hydraulika tura się wyłącza.
      Czy coś w ciągniku jest nie tak czy hydraulika tura została źle podłączona?  
      Może powinno to być podłączone bezpośrednio w hydraulikę ciągnika a nie poprzez tylne gniazda? 
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc:) 
      Pozdrawiam. 

• Przez dawid1983
      Witam chcialbym zmierzyc cisnienie pompy chydraulicznej gdzie dostane taki najlepiej jakas strone i w ktorym miejscu podlaczyc pomiar wiem ze przy filtrze ale nie wiem dokladnie
    • Przez dawid1983
      witam ponownie zaczne od tego wyjmowalem 2 tygodnie temu akumulator i znowu to samo dzisiaj tez go musialem wyjasc i go ponownie zalozylem   gdy chcialem ruszyc do przodu grupa biegow A to nie moglem ruszyc  ta wajche od tej grupy  cofalo ja spowrotem  a na grupie B  wporzadku to wzialem wyregulowalem na tym przegubie i teraz jest wporzadku jaka moze byc przyczyna pomocy nigdy mi to sie wczesniej nie zdarzylo NIE WIEM JAK JUTRO BEDE GO CHCIAL ODPALIC  I ZOBACZYMY CZY DZIALA