SlawaUKR

Orkisz ukrainski ekologiczny

Polecane posty

SlawaUKR    0

Sprzedam orkisz ukrainski EKOLOGICZNY obłuszczony lub nie 2,000 ton. sertyfikat, specyfikacja. cena 1130 PLN/tona. cena, warunki płatności i dostawy mogą być regulowani. kontakt po e-mail kolesnichenko1986@gmail.com lub Viber +380970001442,  po polsku,ukrainski,angelski.

 

Oferuję do sprzedaży zboża z Ukrainy. każdy rodzaj zboża w dobrej cenie, prośe napisać jaki rodzaj ziarna jest interesująca, aby omówić ceny i warunki dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Bez urazy kolego ale rolnicy w Polsce mają już wystarczająco dużo problemów przez import taniego zboża z Ukrainy, którego nikt nie kontroluje i przez to nasze zboże jest tanie a my nie mamy należnych nam za ciężką pracę zysków. Ukraińskie władze nakładają na Polskie produkty rolne najwyższe cła z całej Chujni Europejskiej a tanie produkty z Ukrainy zalewają nasz niczym nie chroniony rynek.

Tak więc chyba sam rozumiesz, że Twoja oferta jest co najmniej nie na miejscu na portalu rolniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

też to miałem napisać ale sa też na forum hodowcy którzy szukają taniej paszy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Dla czego szukają taniej paszy ? Bo ktoś sprowadza z zagranicy tanie mięso i u nas ceny idą w dół. Dlaczego w skupie są tanie owoce i ludzie likwidują wieloletnie plantacje i sady ? Bo ktoś sprowadza z zagranicy tanie owoce i gotowe koncentraty owocowe. Dlaczego nikt nie produkuje wiertarek w Polsce (bo Celma to nie wiem czy sama robi czy też na imporcie jedzie) ? Bo ktoś sprowadza kontenery tanich wiertarek z Chin. Można to wymieniać bez końca.

Nie mam nic przeciwko temu by był export i import ale towary z zagranicy powinny być droższe od krajowych i ludzie powinni je kupować dlatego, że są lepsze (jeśli są) a nie dlatego, że są tańsze. Tak powinien wyglądać normalny rynek w kraju, w którym ktoś dba o swoich obywateli...ale to nie u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

I jeszcze ten nick... Prosto spod czerwono-czarnej flagi...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Nick faktycznie dość prowokacyjny ale tego już się czepiać nie będę bo każdy ma prawo być dumny z tego skąd pochodzi...choć nie każdy musi to tak ostentacyjnie prezentować. Żeby nie było, że jestem anty Ukraińcem...jestem anty wszystkiemu co niszczy i destabilizuje nasz rynek rolny i gospodarkę. Niestety politycy mają w d*pie dobro obywateli i tylko kasa i wpływy się dla nich liczą. Nikt nie kontroluje handlu i w Polsce można sprzedać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlawaUKR    0

Przepraszam , jeśli mój post jest nieprzyjemne. To tylko praca. SLAWA to jest moje imie, nic polityczniego. Jeśli Panstwu ciekawo, oferujte coś do nas. Zawsze gotowi do pomocy I dialogu. Pozdrawiam

Edytowano przez SlawaUKR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Spokojnie kolego :D ja też nie politycznie. Chodzi mi o to, że nikt nie chroni naszego rynku przed tańszą konkurencją. Tak jak pisałem uważam, że w Polsce mogą a nawet powinny być towary z importu ale powinny być droższe od naszych i wtedy kupi je ktoś za to, że są lepsze albo inne a nie z powodu niskiej ceny. Tak już jest z wyrobami przemysłowymi. Jak ktoś chce kupić zachodni ciągnik to niech kupuje ale musi zapłacić więcej niż za Polski. To samo dotyczy każdego kraju a więc i Ukrainy. W Charkowie robią "Kirowce" i wyobraź sobie, że ktoś sprowadza na Ukrainę John Deere poskładane w Brazylii a więc tanie. Po roku fabryka w Charkowie pada a ludzi idą na bruk. To samo z żywnością. Niemcy pchają na wschód czyli do Rosji, Ukrainy i na Białoruś tanią gównianą wieprzowinę i w ten sposób zabijają hodowlę w tych krajach. Myślę, że znajdziesz kogoś kto mimo wszystko będzie chciał od Ciebie kupić zboże bo będzie się dla niego liczył jego zysk tu i teraz ale to nie zmienia faktu, że tak być nie powinno. Jeśli też jesteś rolnikiem to myślę, że zrozumiesz o co mi chodzi w moich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam
      Chciałbym w tym roku spróbować z orkiszem,jak ktoś ma wiedzę a chciałby się podzielić to z góry dziękuję.
      Pozdrawiam
    • Przez kubaa543
      Witam chciałbym zapytać czy rabarbar z certyfikatem ekologii jest prościej sprzedać i czy płacą za niego więcej??
      I czy próbował ktoś już takiej uprawy na większą skale i jakie są zagrożenia?? choroby, robaki .itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj