kyrtapwpolu

Jaki Claas do 37500zł?

Polecane posty

wojtal24    2503

tak jak kolega adam pisze dominator 85 dobry wybór i w tych pieniądzach to można trafiać niezły egzemplarz


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyrtapwpolu    7

dzięki panowie, pewnie kupię tą 85. zwracałem uwagę też na mniejsze modele ale dałem sobie z tym spokój nie wiem czy sąsiedzi chcieli by mieć tak blisko pokos przy pokosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dawidcase885
      Witam panowie mam dosyć duży luz na panewkach wytrząsaczy na boki . Da się coś z tym zrobić ? jakieś podkładki albo coś . Na nowej panewce też jest luz 
    • Przez simer
      Witam jako ze żniwa coraz bliżej zaczynam prace przy kombajnie,zacznę od tego ze jest to claas dominator 88sl z silnikiem perkins i w tamtym roku został zakupiony. Początkowo kosiłem nim bez żadnych problemów ale z czasem na wolnych obrotach silnik zaczął schodzić z tych obrotów, szczególnie było to uciązliwe jak sypałem zboze na przyczepę i trzeba było kawałek ruszyć do przodu lub cofnąć silnik zaczynał spadać z obrotów i zeby nie zgasł musiałem lekko pociągnąć dzwignię gazu do siebie w poźniejszym czasie juz pod koniec zniw jak kombajn stał na wolnych obrotach z wyłączoną młocarnią silnik potrafił zgasnąć jak załączyła się sprężarka klimatyzacji. Dodam ze na pełnych obrotach ten problem nie występuje silnik pracuje normalnie nie dymi,filtry paliwa i powietrza oczywiście były zakładane nowe. Gdzie szukać przyczyny w pompie wtryskowej?Miał ktoś moze taki problem?
    • Przez Harasek
      Witam przymierzam się do założenia klimatyzacji do dominatora 76 zastanawiam się nad klimatyzacją dachową na wodę bądź nad zestawem ze sprężarka z allegro mógłby ktoś mi doradzić którą wybrać ?? Może ktoś ma dachową klimatyzację na wodę i mógłby się podzielić opinią z góry bardzo dziękuję 

    • Przez Dawidcase885
      Witam panowie czy na panewkach drewnianych  wytrząsaczy    może być luz na boki ? . Góra dół nie ma 

    • Przez krowazie
      Witam czy heder od lexiona będzie pasować po przeróbkach do claasa dominatora 88 ??? Bo mam okazję kupić heder i nie wiem czy będzie pasować a handlarz twierdzi że tak. Dzięki za odpowiedzi 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj