Polecane posty

Witam, od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Massey Ferguson 8140, został sprowadzony z Francji i panel w którym można zobaczyć np. zużycie paliwa jest w języku francuski. Czy ktoś może wie jak ustawić owy komputer aby pokazywał on faktyczne zużycie paliwa na hektar, lub inne przydatne opcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyrtapwpolu    7

Nie mam ciągnika z komputerem ale słyszałem o czip tiuningu, szukasz firmę, umawiasz się, przyjeżdżają z hamownią pod wom i wgrywają nową mapkę (mogą nawet wgrać mapkę z ciągnika o tej samej seri i silniku lecz z większą mocą dla tego napisałem czip tuning) 

 


cena jest mi nie znana ale coś ok 2-4tys

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o zwiekszenie mocy lub cos w tym stylu, chodzi mi o rozgryzenie tego komputera, ma wgrane francuskie menu a ze ja francuskiego nie umiem to nie wiem co tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyrtapwpolu    7

Rozumiem cię, francuskiego też nie rozumiem jedynie ci napisałem że jest firma która może ci wgrać polskie mapki a na twoje życzenie zwiększyć moc silnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A TY rozumiesz że to traktor z mechanicznym wtryskiem paliwa?? A po za tym autorowi o całkiem inny komputer chodzi. Z choinki się urwałeś czy jak? Wracaj do symulatora farmy i nie spamuj w temacie o którym nie masz pojęcia.

 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-datatronic-ii-massey-ferguson-z-jezykiem-polskim-CID757-ID8wjaR.html#7a80c6b8e9 Zapewne tylko on coś poradzi na ten język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyrtapwpolu    7

lukbold po co te nerwy cwaniaczku i chęć obrażenia.... zgadza się że nie mam pojęcia o tym ale jak byś był rozważny to byś wiedział że w takiej firmie napewno by mu doradzili co zrobić by wyeleminować problem tak że sam zagraj w symulatora farmy gdyż ja nie gram w gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ja pierdziele.. skończ już te swoje wywody bo się tylko ośmieszasz i ciągniesz bez sensu temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj