Skocz do zawartości
jarx08

JD 6810 ZABLOKOWANY BIEG F

Polecane posty

jarx08    2

witam,

w JD 6810 mam zablokowany bieg F nie ma żadnych zaślepek porostu nie da się włączyć. Skrzynia Power Quad, traktor z niemiec

możecie pomoc ?

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

brawo    1

A mój JD 6210 PREMIUM z 1998r. ma bieg F zaślepiony zaślepką , którą łatwo by można wyłamać, ale to chyba nic nie da. To by było za proste i za piękne. Prawdopodobnie skrzynia ma tylko 5 przełożeń (A,B,C,D,E,), i nic się więcej z niej nie wydusi. Ja swoim jelonkiem  muszę się dyrdać  29-30 km/h    :wacko:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rex15
      Mam problem w jd 7710, gdyż nie działa podswietlenie licznika. Rozebrałem ten licznik i diody są tylko pod wszystkimi wskaźnikami (kierunkowskazy, napęd itp) natomiast sam licznik nie wiem jak jest podswietlany. Licznik jest elektroniczny, bo z tego co kojarze były też mechaniczne zegary.
    • Przez rex15
      Witam, mam problem z suwakiem od regulacji położenia ramion tylnych. Nie jest w stanie nawet zostać w miejscu, lecz sam zsuwa sie w jedną ze stron jest jakaś śruba regulacyjna zwiekszająca opór tego suwaka?
    • Przez ursus1991
      Hej.
      Posiadam duży problem  z podnośnikiem w 6610. Wygląda to wszystko tak, że jak podniosę maszynę to podnośnik cały czas pracuje i opuszcza jakieś 5 cm  i podnosi z powrotem w bardzo szybkim czasie, że aż buja całym ciągnikiem.  Dodatkowo czasami nie chcą działać przyciski od podnoszenia i muszę albo przytrzymać przycisk, albo czasami podnieść suwakiem. Czasami podnośnik podniesie do końca, a czasem trochę mu brakuje. Pod czas uprawy w polu ciągnik potrafi sam podnieść maszynę, czasami nawet robi to cały czas i muszę dusić ciągle w dół.  Hydraulika też potrafi się przywiesić. Dzisiaj podczepiłem siewnik na hydropaku i po którymś podniesieniu nie mogłem go opuścić. w którą stronę bym nie dał dźwigni to ciągnik próbował dalej podnieść siewnik. Co może być tego przyczyną? Olej i filtry są nowe. 
    • Przez citekkk
      Witam. Do czego służy klawisz "auto" w jd 6510

• Przez rex15
      Mam problem jak w temacie. Pod pokrętłem od regulacji ciapło/zimno linka siedzi i działa jak powinna. Wydaje mi sie, że zawór sterowania ogrzewaniem sie nie domyka, lecz nie wiem gdzie on sie znajduje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.