Skocz do zawartości
maretekk2

Drgania w podnośniku w Belarusie 920.2

Polecane posty

maretekk2    8

Taki problem: W moim belarusie 920 są 2 dzwignie podnośnika: pozycyjna i siłowa Najczęściej używam pozycyjnej Gdy przesuwam siłową powstają straszne drgania, aż trzęsie całym ciągnikiem Po prostu nie da się na niej pracować Nie pamiętam czy było tak od początku ale wydaje mi się że nie Co może być przyczyną?

maretekk2    8

Dzieje tak się np podczas orki - podczas pracy oczywiście Jeśli chciałbym orać na właśnie tej pozycyjnej dzwigni to są duze drgania Ps. o jakiej sprężynie mówisz? Być może o czymś nie wiem...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez jd5085
      Witam,

tak jak w temacie czy może ktoś wie jak ustawić położenie pływające w jd 5085m z ehr ?  z góry dziękuję za pomoc