Skocz do zawartości

Polecane posty

mf2551    1

Zamierzam kupić ten ciągnik. Co o nim sądzicie? Czy da rade uciągną 4 skiby 40 uni group?

Adik_ziel    3

On ma 120km? U mnie w okolicy kupilł 54** nie wiem dokładnie 120km i do niego pług 4*45cm ciekawe jak będzie sobie z nim radził, jak spotkam tego znajomego to sie spytam jak sobie radzi z nim ;]

Wiadomość z agroFakt.pl

Adik_ziel    3

Zagadaj do @mirasek jego MF ma 95km i ciąga 5*35cm

A z 4*45 powinien na luuziku chodzić jakie masz ziemie?

A w ogóle wszystkie serie MF-ów są dobre i godne polecenia z kim bym nie rozmawiał kto ma MF-a to złego słowa o nim nie powiedzą no jest jedna seria z wadliwa skrzynią 30**

milk    0

spokojnie da rade 4x45 zagonowy ja mam 5435 i ciągnie 3x40 głębokość 35 obrotowy unia grudząc a te pługi zbyt letko nie chodzą

goldas    0

Spokojnie da radę ja mam 5445 i ciągam pług uni grudziądz Tur vario 4, z hydrauliczną regulacją szerokości orki odkładnie XXl pług ustawiam na 160 - 180 cm zależy od warunków jeżdżę z prędkością 7 - 7.5 km/h głębokość 25 -30 cm. Mam przepracowane 800 mth były delikatne przecieki przy skrzyni biegów ale ogulnie jestem zadowolony jeśli nie przekraczam 1800 obrotów to hektar orzę około godziny i spalę 12-13 litrów paliwa. Cągnik jest masywny i ma mocny podnośnik prawie 5 ton bez trudu unosi agregat uprawowo siewny bierny 3 metrowy siewnik Amazone D8 300 kg pszenicy i na uwrociach nawet nie unoszę go na hydropaku. Pierwsze przeglądy kosztowały około 700 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować