Skocz do zawartości
rafcyk12

Oros 4023 części zamienne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafcyk12    0

Witam wszystkich,

Gdzie mogę kupić części do przystawki oros 4023 (chodzi mi głównie to co na zdjęciu, sworzeń nie koniecznie musi być).

post-11925-0-26674200-1473353885_thumb.jpg

post-11925-0-40157100-1473353898_thumb.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Arekmucha1980
      Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 
    • Przez MrMar
      Witam wszystkich!
      Być może ktoś z Was ma wiedzę gdzie można nabyć wieniec piasty zwolnicy do kombajnu Dronningborg d3000 bo po długich poszukiwaniach odnoszę wrażenie, że nie da się tego kupić w naszym kraju...
      A może jest ktoś kto posiada katalog części do dronningborga d3000???

Z tego co mi wiadomo to ta część jest bardzo awaryjna, bo skoro konstruktor wymyślił, żeby otwór na szpilkę był praktycznie w zębie trybu to nie ma siły, prędzej czy później musi się złamać.
      Tak więc od dwóch lat koszę kombajnem bez jednego zęba na wieńcu zwolnicy. Oczywiście musiałem zrezygnować z zarobkowania, bo trochę stuka i obawiam się, że w każdej chwili może się posypać...
      Na allegro co drugi d3000 piastę zwolnicy ma w innym kolorze ale to już raczej było wymieniane w Danii.
      Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z d3000 albo coś więcej wie na ten temat to proszę o info.
      Pozdrawiam i życzę bezawaryjnych żniw!

• Przez barczjano1988
      Witam 
      Mam pytanie czy ktoś z was dorabial w jakimś zakładzie koło pasowe. 
      Mam uszkodzone jedno z głównych kół w moim massey 27 i nigdzie nie mogę dostać 
    • Przez BaRtEk7710
      Witam.Mam pytanie odnośnie noży do sieczkarni przy kombaijnie .Czy lepsze są noże ząbkowane czy płaskie .I jakiej firmy są godne polecenia.
    • Przez Przemek121
      Witam, mam pytanie gdzie mogę znaleźć, dostać sprawny silnik nawiewu do Volvo 1150?