Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam Wszystkich, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Jestem studentką piątego roku Inżynierii Rolniczej na Uniwersytecie Przyrodniczym. Wypełniona ankieta pomoże mi dalej realizować pracę magisterską, a dotyczy środków technicznych jakie posiadają Państwo w swoim gospodarstwie. :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam. ;)

 

Link do ankiety poniżej: 

https://www.survio.com/survey/d/Q1L2H0S6L7Q7J3A6G

Edytowano przez AlicjaBaszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal11195
      Pisze w imieniu kolegi który poprosił mnie o dodatnie tematu.( sory za  Błąd w temacie , powinno być MGR).

      "Witam poszukuje chętnych rolników z województwa Łódzkiego do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety o ciągnikach rolniczych, potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej z góry wszystkim serdecznie dziękuje."
      https://www.ankietka.pl/ankieta/205334/ankieta-na-temat-wyposazenia-gospodarstw-rolnych-w-ciagniki-rolnicze-w-powiatach-woj-lodzkiego.html
    • Przez dawid4141
      Witam Panowie,
      Niedługo matura a ja stanę przed wyborem studiów. Generalnie w tym momencie chodzę do technikum mechanicznego (nie mieszkam na wsi, lecz pomagam wujowi często) moimi zainteresowaniami są przede wszystkim maszyny rolnicze (ich eksploatacja jak i naprawa), chciałbym swoje życie w jakiś magiczny sposób związać z gospodarstwem, lecz nie wiem czy to możliwe i w tym właśnie problem. Kiedyś napewno chciałbym zrobić sobie dodatkową kwalifikacje z rolnictwa po prostu dla mojej satysfakcji nawet. Czasami lubię podłubać coś, wymyślić coś nowego, udoskonalić, pospawać (niedługo chciałbym iść na kurs). Generalnie zastanawiałem się nad własnym warsztatem maszyn, ale czy to ma sens? Pomóżcie co wybrać.
      Szukam jakiegoś konkretnego kierunku we Wrocławiu, czy ktoś może mi polecić ciekawe studia i zarazem dobre. Proszę o konkretne propozycje.
      Pozdrawiam
    • Przez Divinegirl
      Czy są może tutaj jakieś osoby wybierające się na magisterkę, kierunek rolnictwo - UTP Bydgoszcz ?
       
    • Przez Denis1997
      Jest tu ktoś kto się wybiera na studia niestacjonarne do UP Wroc , kierunek- rolnictwo ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj