Polecane posty

tomek97777    1

Witam. Nie mogę znaleźć w internecie wykresu przebiegu momentu obrotowego w ciągnikach c-360 i c-330 lub wykresu mocy bo z jednego można wyznaczyć drugie. Czy ma ktoś może jakąś instrukcję lub cokolwiek gdzie to jest ?

kitowiak    436

z tego co ja miałem w szkole to 360 na biegu 2 w przedziale 1800/2200 obr, uzyskuje największy moment obrotowy :D

Wiadomość z agroFakt.pl

wacus1990    0

Dzięki Pigmei, o to właśnie mi chodziło. Tylko muszę jeszcze rozszyfrować co to jest Mo-dynamic, bo Ne to pewnie moc a Mo-brake moment obrotowy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez UrsusC330mm
      Hej, mam taki problem od dłuższego czasu i mam wrażenie że to coraz bardziej narasta, Otóż sprawa wygląda tak że jak puszczam sprzęgło w c330 wbijając wsteczny albo 4 lub przy zmianie na 5 czy 6 to przy normalnym puszczeniu sprzęgła słychać taki stuk w zwolnicy i ciągnik jedzie dalej. Jak puszczę wolno żeby te tryby zdążyły się wolno zazębić to nie słychać tego. Nie wiem dokładnie od czego to bo podejrzewam kilka rzeczy ale jest to wkurzająca sprawa. Dodam że nie zawsze występuje w jednej zwolnicy, przy wstecznym zazwyczaj słychać to w prawym kole a przy biegach do przodu w lewym ale pewnie jest to uzależnione które koło w danym momencie będzie ciągło. Do tego wszystkiego jak się np orze czy nawet 6 się jedzie na całym gazie to jakoś dziwnie trzęsie ciągnikiem tak jakby coś nierówno pracowało albo miało luz i myśle że ma to coś wspólnego z tym stukiem przy ruszaniu. Może ktoś coś wie na ten temat, proszę o info
    • Przez chrap17
      Witam wszystkich.  Mam taki problem Ursus c360 urywa zawór wydechowy na pierwszej głowicy( już 3raz) nie wiem co może być przyczyną... Czy wałek rozrządu jest inny w c355 jak w cz360. Dodam że zawory  wyregulowane książkowo.
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam  pewne pytanie otóż co się reguluje tą srubką?
      Dziekuje za odpowiedz 

• Przez kurtz
      Czołem! Na olx są w sprzedaży mocno dostępne płaskie ośki od C-360, wyglądem  są identyczne na pierwszy rzut oka jak te od C-330 (no wiadomo poza drążkiem poprzecznym który w C-330 nie występuje). Czy różnią się one czymś? Chciałem założyć sobie taką do C-328 bo mam tą najstarszą oś i jest już kompletnie wyrąbana a do tego o wiele za lekka jak na moje górzyste tereny i ciągnąc do góry wóz z drzewem z lasu albo sadzarkę z ziemniakami często muszę podziwiać niebo:/ Myślałem jeszcze zregenerować moją ośkę i wrzucić balasty na koła i zaczep przedni ale obawiam się że ta ośka od C-328 jest zbyt licha na takie zabiegi.
    • Przez 360ursus4011
      Nie wiem co może być ma ciężko odpalić mam dwa akumulatory 6v a jeśli podłącze jeszcze od samochodu 12v to odpala i nie wiem co może być akumulatory są nowe 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.