rolnik0987654321

Case IH JX100U Maxxima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Wiadomość z agroFakt.pl

KOSTEK12    5

Z tą mocą to zależy do czego go potrzebujesz jak do tura i nie wielkich prac to bardzo fajny i zwroty traktor+duża kabina ale przy cięższej robocie nie daje rady

KOSTEK12    5

Patrz na stan ogólny a przede wszystkim na poprawność działania elektroniki tzn pół biegi,ehr bo to spory koszt np sterownik skrzyni 5000netto coś wiem o tym
Może podaj jakiś link do ogłoszenia

Edytowano przez KOSTEK12

KOSTEK12    5

sprawdź na jakich jest oponach powinien miec Goodyear bo takie szły na pierwszy montaż a przy tym przebiegu nie powinny byc wymieniane,co do półbiegów to powinny przełączac się płynnie bez szarpnięc, mój też był z Miechowa  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez koda92
      Witam
      Parę dni temu odpalam Case MXM 140 2004 r i chciałem zmienić bieg na większy a tu nic. Stoi na przełożeniu B1. I zobaczyłem, że nie działa również podnoszenie i opuszczanie cięgieł. Na wyświetlaczu gdzie jest poziom podniesionych cięgieł migają błędy 23.24.25.27.33 i HL. Jak wejdę w tryb diagnostyczny i skasuję błędy to przez chwilę wszystko dobrze działa, ale po chwili znów pojawiają się te błędy i nic nie działa. Co mogło się stać.???
    • Przez manieks120
      Witam. Zaczynam poważne poszukiwania ciągnika Case: 844XL 845XL 856XL 885XL 895XL 985XL 995XL ( te modele wchodzą w grę), chciałbym dowiedzieć się o nich jak najwięcej żeby nie wpakować się na jakąś minę. Zaczynając od początku chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić model z turbo czyli np 856XL , czy jest dużo mocniejszy, czy dużo więcej pali czy np nie ma problemów z tymi turbinami. Potem skrzynie , jakie występowały, czy były jakieś szybkie, jak to rozpoznać, której lepiej nie kupować, czy różnią się czymś te z biegami z lewej strony z tym które posiadają je z prawej, na które zwrócić szczególną uwagę przy kupnie bo posiadają jakieś bolączki. Czy były np: inne przednie mosty przednie , podnośniki, kabiny itp. Czy klima to naprawdę rzadkość w nich ? Czy któreś modele były delikatniejsze? Gdzieś czytałem że były wersje z przednim napędem manualnym i na przycisk , za i przeciw. Ogólnie bolączki tych modeli , z jaką usterką nie kupić żeby nie poszło to w tysiące. Docenię też opinię użytkowników tego modelu, wszystkie spostrzeżenia czy w kabinie jest dobra widoczność itp. Ogólnie zależy mi żebym dowiedział się o nich jak najwięcej, docenię każdy link w którym będę mógł o nich więcej poczytać i poszerzyć wiedzę. Dodam tylko że uparłem się akurat na ten konkretny ciągnik ze względu na opinię że są bardzo wytrzymałe. Za każdą odpowiedź z góry dziękuję i myślę że przybliży mnie bardziej do tej maszyny
    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.

• Przez Krystiano9191
      Kończy mi się pompa w ciągniku gdzie można zregenerować ? Kupno nowej 34 tys. trochę mnie przeraziło wymienialiście u siebie po regeneracji czy warto ?
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Mam problem w swoim jx, walnęło coś na sprzęgle.Nie mogę odpalić bo pedał cały wpada, próbowałem linkę naciągnąć ale skończyła się regulacja, pedał dalej zapadnięty.Nie odbija w ogóle ta dzwigienka do której przymocowana jest linka.Czy to może być docisk?Da się jakoś odpalić i ew. zmieniać biegi na zgaszonym by dojechać pod dach? 
      Dodam tylko że wcześniej już wiedziałem że sprzęgło do wymiany bo miałem zgrzyt podczas manewrowania rewersem do przodu(ciągnik musiał stać w miejscu bo zgrzytało) do tyłu działało w miarę normalnie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.