Skocz do zawartości
Damian2302

Czy wiecie może coś o zmianach w Case JX??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Damian2302    0

Ja już mam ma już 8 mth , ale uważaj jak go swrowadżisz obniż cięgła bo mieliśmy nieszcześliwy wypadek zaczepiliśmy go pod widłąk do balotów i otwarłem tylne okno i coś przekręciłem i wywaliła ta dzida do balotów w powietrze i rozbiła mi tylnią szybe koszt takiej szyby to 1,500zł nasza już w czwartek będzie.

bialy2005    193

ma ktos moze nowy pełny cennk seri JX ?? BO jak widze ostro podrożały i chyba zrezygnuje z case w takim wypadku bo wniosku nie da sie zmienic :D A ze swojeje kasy nie mama zamiaru dokładac :D i bedzie kolejny zetorek na podwórku jak mi wogóle wniosek przejdzie :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Życzę powodzenia wszystkim dilerom podnoszącym ceny.Pamiętajmy że euro tanieje.

Też czekam na rozpatrzenie wniosku PROW i w dalszym ciągu nie wiem co kupić(70-80km).

Ale w pażdzierniku TDD80 kosztował bez pneumatyki 112tys a teraz mam propozycję za 105tys

bialy2005    193

nie iwem jak z cenami bo do póki nie dostane odpowiedzi z agencji to wogóle sie za tym nie krece bo nie ma sensu :D. Ja miałem za jx60 95 bez pneumatyki ale to cena bez upustów cennikówka, do tego stoll + osprzet i opryskiwacz w sumie 140tys brutto. ale mim zdaniej jesli ceny beda podobne do jx-u to kazdy bedzie wolał kupic jx-u bo to jednak klasa wyzej.

A to że teraz masz oferte tdd80 to możliwe bo maja zapasy ale jak wnioski rusza to juz nie bedzie wyboru na 100%, chyba że masz pewnosc ze wniosek przejdzie to jedyne wyjscie to zadatkowac jak sie trafia w dobrej cenie, ale wiadomo ryzyk fizyk :D

Ferdek07    62

nie bardzo tak mają zapasy bo euro spada i boja się że stracą dielerzy na tym interesie, danego dnia podpisujesz proforme i od razu zamawiany jest ciągnik bo niewiadomo jak z tym euro będzie, a co do zmian to z tego co wiem to dotyczą tylko ciągników ponad 90km czy włącznie z 90km bo od takiej mocy zaczynają się wymogi euro III a poniżej zostają modele bez zmian więc wydaje mi się że ceny również nei powinny ulec zmianie jeśli chodzi o mniejsze modele

b0gdan    85

rozmawiałem dziś z przedstawicielem, ceny jx są bez zmian wobec starych modeli, jeśli już to niższe rabaty mogą dawać

wojciuch    0
Ja czytałem tez w gazecie ze nowa wersja będzie kosztowała ok 160 000 tyś. zł pisało. A my za swojego daliśmy 129 już z vatem bo mieliśmy mieć starą wersje ale dali nam nową i jeszcze mają nam zwrucic ok 6 tys bo miał być stoll a będą biedaszki :Pa na swojego to co najmniej 3 miesiące będziesz czekał. Jak będzie to wstawie foty

a twój spartan ma klime ?? bo mój ma mieć ;)

Damian2302    0

Ten Ciągnik nie ma siedzenia dla pasażera ponieważ ma homologacje na 1 osobę, nie ma klimy,Wojciuch ale ty mnie nie rozumiesz ja mówie że kosztuje 160 tyś po wliczeniu Vatu a klima i tak nie miała nic do rzeczy .Mój starszy rozmawiał z tym kierowcą co go nam przywiózł i powiedział że i tak szybko dostaliśmy bo ludzie na niego czekają nawet 6 miesięcy

wojciuch    0

Ty mnie nie rozumiem przecież mam na ofercie z agromy 145.000 tyś. brutto i do tego klime

beorn    1

2 maja odwiedzilem dealera i cena jx90 tier3 (taki mnie interesuje) wynosi 118 tys z haczykiem brutto. a czas oczekiwania nawet do roku- niezbyt mnie to ucieszylo:/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)