News
gacomen5

Landini Kontrolka ciśnienia oleju hydraulicznego.

Polecane posty

gacomen5    4

Witam mam Landini Landpower 125 i mam pewien problem z nim ponieważ świeci mi kontrolka od niskiego ciśnienia układu hydraulicznego i nie wiem co z tym zrobić. Oleje wymieniony na nowy w raz z flitami oryginalnymi. Cała hydraulika działa bez zarzuty wszystko dźwiga i podnosi ale kontrolka miga nieraz zgaśnie po pewnych obrotach nieraz mignie albo świeci cały czas zwłaszcza na wolnych obrotach.

Czy to wina czujnika czy padła pompa ?

Czy jest jakiś inny powód?

Wiadomość z agroFakt.pl

gacomen5    4
Dnia 9.09.2016 o 10:53, toorano napisał:

Problem rozwiązany ? Jaka przyczyna ?

Problem Wyjaśniony uszkodzony czujnik był

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AKB
      Witam,
      posiadam traktor Landini 8880, kupiłem go zaledwie kilka dni temu i zauważyłem, że nie ma w nim sprężarki pneumatycznej. Czy ktoś wie jak ją zamontować i jaka ewentualnie by pasowała? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, tutaj badz na maila andrzejbanach@op.pl Pozdrawiam
    • Przez Damianrolnik158
      Wiatm. Panowie mam w kupnie prasę rolujacą John Deere 550 ładna prasa i za rozsądne pieniadzę ale nie wiem czy Landini 6550 65 km (silnik taki jak w ursusie 4512) da radę z tą prasą w mokrzejszym sianie. Prasa będzie robic około 150 bel słomy, 150 sianokiszonki i z 150 siana proszę o szybkie odpowiedzi bo w piątek mam zamiar tam jechać
    • Przez AsToNeK_LwG
      Witam,
      Od jakiegoś czasu razem z ojcem poszukuję jakiegoś traktora do pomocy dla c-360 na ok 20ha ziemi.
      Dziś byłem w komisie i wpadła mi w oko niebieska landrynka czyli Landini 8880 z turem mx80 za 42.000 zł.
      Tylko tu powstaje mnustwo pytań czy one są dobre czy cena nie za niska czy może nie za wysoka?
      Rocznik: 1994
      Mth: 6000
      http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2932771/11490186.jpg?1399920242
      Tak to wygląda
      Prosił bym o wasze opinie i komentarze na temat tego traktora.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez pawelek11
      Witam.
      Zakupiłem używany ładowacz mx mam problem gdzie podłączyć rozdzielacz na linki od niego. Widziałem w wielu ciągnikach że jest podłączony do gniazd z tyłu ciągnika,jednak to rozwiązanie mi nie odpowiada. Myślałem o takim rozwiązaniu mógł by ktoś podpowiedzieć czy tak może być czy nie uszkodzę pompy w ten sposób.bez tytułu.bmp
    • Przez pawelch
      Problem z olejem w skrzyni biegów.
      Problem jest taki, że olej ma kolor kawy z mlekiem, wygląda jak zawiesina, co robić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.