Skocz do zawartości

Polecane posty

mikolaj90    0

Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

post-57204-0-39040500-1472825149_thumb.jpg

Edytowano przez mikolaj90

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nowy81
      Witam.
      Posiada ktoś taki siewnik? Ta przekładnia to teraz jest na tak zwanym zwiększonym czy zmniejszonym. Jak przełożyć tą przekładnie?
      Spod tego wałka na dole cieknie olej ,dużo jest pracy by wymienić tam uszczelniacz. posiada ktoś jakiś katalog części?
      Nie posiadam żadnej książki ani nalepki. Jak przeprowadzać próbę kręconą ile razy kręcić korbą?
      Proszę o pomoc.

• Przez futrzak26
      Witam.
      Niedawno nabyłem prasę Krone KR 10-16. Po podłączeniu sterownika do zasilania wyskakuje test czujników a potem komunikat mówiący o tym że komora jest otwarta (tak mi wyszło z translatora bo wszystko po francusku) i brzęczyk brzęczy cały czas. Po naciśnięciu przycisku stop brzęczyk ustaje a wyświetla się komunika program zatrzymany czy coś w tym stylu. Za każdym razem to samo nie ważne czy podłączony do prasy czy nie. Czujniki w prasie od komory wyregulowane zgodnie z instrukcją. Nie mam już pomysłu, możliwe że handlarz dał mi nie ten sterownik i w tym jest problem?
    • Przez kamilo2277
      Witam, potrzebuję pilnie opinie na temat tej prasy, czy warto i jak z częściami ?
      Link do prasy https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-zwijajaca-vicon-kverneland-john-deere-krone-rolka-CID757-IDmBWQG.html
    • Przez kierasek16
      Witam jestem przed wyborem nowego rozsiewacza który wybrać:

-Bogballe L1 plus 

-Kverneland EL  

- a moze cos innego ?
    • Przez APT
      Sprzedam rozsiewacz VICON 600 KG cena 700 zł.
      Rozsiewacz w dobrym stanie. Rama dodana tak by można było doczepiać do ursusa 360.
      Woj. pomorskie. Szczegóły na priv.